Gala Mistrzów Sportu. Nagrodę dla Dawida Kubackiego odebrała jego żona. Patrzymy na jej kreację. To dopiero klasa!

Dawid Kubacki zajął piąte miejsce w plebiscycie "Przeglądu Sportowego". Nagrodę dla skoczka odebrała jego żona. Tego wieczoru prezentowała się naprawdę pięknie.

W sobotni wieczór odbyła się 85. Gala Mistrzów Sportu. Na wydarzenie zjechały do Warszawy największe polskie osobistości. Tytuł Najlepszego Sportowca Roku przypadł Bartoszowi Zmarzlikowi, który sukces świętował w towarzystwie pięknej narzeczonej.

ZOBACZ TEŻ: Bartosz Zmarzlik na Gali Mistrzów Sportu pozował ze swoją przepiękną narzeczoną. Są razem już dziewięć lat!

Na wydarzeniu zabrakło jednak Dawida Kubackiego, który zajął piąte miejsce w plebiscycie "Przeglądu Sportowego". Skoczek przebywa obecnie w Austrii. Statuetkę odebrała za niego żona, Marta Kubacka.

Dawid Kubacki laureatem Gali Mistrzów Sportu. Statuetkę odebrała Marta Kubacka

Nie spodziewałam się, że mogę się stresować jeszcze raz tak bardzo jak na mistrzostwach świata w Seefeld. A jednak! Dziękuję bardzo wszystkim kibicom w imieniu Dawida - mówiła na scenie żona lidera 68. Turnieju Czterech Skoczni.

Warto wspomnieć także o kreacji ukochanej Kubackiego. Na tę okazję kobieta wybrała prostą, czarną, sięgającą ziemi suknię. Naturalny makijaż i kok idealnie dopełniły tę stylizację. Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem. Podobnie internauci. 

Marta Kubacka wygląda cudownie - czytamy na Twitterze.
Marta Kubacka ładnie i z klasą.

A wam jak się podoba żona skoczka w takim wydaniu?

ZOBACZ TEŻ: Gala Mistrzów Sportu: Obcisła sukienka Anny Lewandowskiej podkreśliła jej ciążowe krągłości, a Marcin Gortat nie szczędzi czułości ukochanej

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Polskie WAGs to dziś prawdziwe piękności, a jak wyglądały kiedyś? Czasami trudno je poznać:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.