DaliaChallenge - wygraj weekend w SPA!

Marka Dalia Lingerie rzuciła wyzwanie wszystkim kobietom - ich wysiłek nagradza weekendem w luksusowym SPA, kosmetykami i voucherami na bieliznę oraz stroje kąpielowe. To jednak nie wszystko - Dalia stawia na motywację, dlatego przygotowała dla laureatek także wyjątkowe warsztaty z popularnymi ekspertkami.

Od 24 kwietnia do 21 maja możecie wziąć udział w konkursie #DaliaChallenge, organizowanym przez markę Dalia Lingerie. Każdy może powalczyć o nagrody - wystarczy zrobić zakupy za min. 150 zł w wybranym salonie firmowym Dalii, zarejestrować paragon na stronie: shapemeup.pl oraz napisać, jakie wyzwanie postawiłyście przed sobą w tym roku.

Nagrodą główną w konkursie jest weekend w Farmona Hotel Business & SPA, warsztaty z ekspertami współpracującymi z marką - pierwszą polską personal shopperką OSĄ Moniką Jurczyk, autorką poradników o seksie Joanną Keszką oraz z wizażystką marki Annabelle Minerals. Dodatkowo w puli nagród znalazły się vouchery na bieliznę i stroje kąpielowe oraz kosmetyki ufundowane przez Annabelle Minerals i Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są tutaj: http://bit.ly/2pvuajA