Wyprzedaże 2017. Te ubrania możecie nosić do pracy także w upalne dni. Nasz hit? Męskie koszule tańsze o 60 proc.!

Wyprzedaże 2017 to świetna okazja, by znaleźć ubrania dobrej jakości, które mogą się przydać także do pracy. Zobaczcie, co tym razem wpadło nam w oko!

W czym chodzić do pracy, kiedy temperatura sięga 30 stopni? W niektórych firmach obowiązuje ściśle określony dress code, w innych możecie sobie pozwolić na nieco więcej luzu. Oczywiście zawsze dobrze mieć ze sobą żakiet - np. taki, jak wybrany przez nas błękitny, z lekkiego materiału. Panowie mają nieco trudniej, w ich przypadku marynarka jest często wymagana, podobnie jak pełne buty. Paniom proponujemy jasne kolory, buty z odkrytymi placami (oczywiście, jeżeli możecie sobie na to pozwolić) oraz lekkie sukienki. Dla panów znaleźliśmy piękne i DOBRZE przecenione koszule.

Jeśli do pracy możecie ubierać się bardziej na luzie, dobrym wyborem będą przewiewne sukienki czy białe spodnie. Świetnym pomysłem jest sukienka o kroju przypominającym marynarkę. Bardzo elegancka, a jednocześnie letnia, sprawdzi się zarówno w biurze, jak i na drinku po pracy ;)

Więcej propozycji na letnie stylizacje znajdziecie tutaj:

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.