LOOK DNIA: Danuta Stenka w idealnej małej czarnej. Nuda? Nie, dzieki TYM dodatkom. Znaleźliśmy tańsze zamienniki

JM
14.06.2017 07:30
Danuta Stenka

Danuta Stenka (WBF/MAREK KUDELSKI)

Danuta Stenka na pokazie Macieja Zienia zachwyciła w eleganckiej małej czarnej. Wybrała do niej dość nietypowe dodatki. To dzięki nim sukienka nabrała tak ciekawego charakteru.

Danuta Stenka na pokaz Zienia wybrała się w zachwycającej kreacji od projektanta. Maciej Zień uwielbia podkreślać swoimi projektami piękno kobiecej sylwetki i musicie przyznać, że doskonale widać to po aktorce. Zaakcentowana talia, idealna długość, dopasowana góra... Ta kreacja jest stworzona dla gwiazdy!

Ale stylizacja Danuty Stenki to nie tylko sukienka. Ten zestaw zyskuje dzięki dodatkom, a te aktorka wybrała GENIALNIE. Czółenka na niskim obcasie w panterkę? Tych butów nie powstydziłyby się największe "fashionistki". Zwróćcie też uwagę na ozdobną torebkę, która w tym przypadku zastąpiła biżuterię. Gwiazda postawiła tylko na długie kolczyki.

Danuta Stenka (WBF)Danuta Stenka (WBF) Danuta Stenka (WBF)

Pani Danuto, gratulujemy! Inne dodatki w stylu aktorki znajdziecie tutaj:

JM

Więcej o:
Komentarze (11)
Zaloguj się
 • Gość: dee

  Oceniono 27 razy 25

  piękna, utalentowana i z klasą- strój jest doskonałym dowodem na to ostatnie, zapewne dlatego nasi celebryci mogą Pani Danucie buty czyścić, bo pieniędzy im nie brak, ale klasy owszem..

 • kupogon

  Oceniono 15 razy 13

  Ładna kobieta będzie dobrze wyglądać i w worku na kartofle.

 • Gość: Czarna mamba

  Oceniono 2 razy 2

  Uwielbiam ja :)

 • Gość: Czarna mamba

  Oceniono 1 raz 1

  Uwielbiam ją :)

 • elenem

  Oceniono 16 razy -6

  Przez sympatię do tej aktorki i jej wiek nie będe zbyt ostra. Jakies liftingi twarzy były ale... ma prawo dbać o swój wygląd. Jak każdy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX