Na Wspólnej (2581) - Brzozowski podnosi rękę na kochankę. Danka ląduje w szpitalu

Co przydarzy się serialowym postaciom w 2581. odcinku "Na Wspólnej"? Bohaterowie powinni już wiedzieć, że każdy czyn i każda decyzja pociąga za sobą określone skutki, a jednak wciąż zachowują się bezmyślnie i nieodpowiedzialnie... Dominika postanawia siłą ściągnąć Brzozowskiego na imprezę, czym doprowadza go do dzikiego szału. Danka ląduje w szpitalu, podczas gdy jej mąż w najlepsze zabawia się z młodszą kochanką. Tymczasem Jerzy ma pretensje do Izy, że ta podjęła ryzykowną inwestycję; nie wie jeszcze, że Warski zmaga się z miłością do hazardu...

Na wspólnej - Daniel nie wytrzymuje

Zbliża się firmowa impreza – Dominice bardzo zależy na tym, żeby zjawił się na niej Brzozowski. Chociaż flirtuje z nią Łukasz, nie potrafi przestać myśleć o Danielu, a ostatecznie postanawia zmusić mężczyznę do przyjazdu. To działa na Brzozowskiego jak płachta na byka. Rozpętuje się awantura, a w wyniku gwałtownej przepychanki Dominika upada na podłogę.

Danka ląduje w szpitalu

Natalia i Marek spędzają upojne chwile tylko we dwoje, gdy Danka czuje się tak fatalnie, że ląduje w szpitalu. Zimiński dowiaduje się o wszystkim z opóźnieniem i od razu chce wracać; spotyka się to jednak z protestem jego kochanki. Marek jest między młotem a kowadłem – co postanowi mężczyzna?

Wspólnik Izy to hazardzista

To nie koniec afer w Na Wspólnej! Jerzy dowiaduje się, że Iza rozdysponowała całość oszczędności, żeby rozkręcić biznes z Warskim i jest o to na nią wściekły. Kobieta zapewnia go, że szanse na zysk są stuprocentowe; tymczasem Warski okazuje się mieć problemy z hazardem.