Lekarze na start (50) - Ciężki stan Łukasza. Motocyklista z prętem w głowie

Wszyscy widzowie serialu "Lekarze na start" z pewnością nie mogą się doczekać najnowszego, 50. odcinka. Czego możemy spodziewać się tym razem? Młodzi stażyści po raz kolejny będą ratowali życie i zdrowie swoich pacjentów. Do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego trafia ciężko poszkodowany motocyklista. Mężczyzna miał poważny wypadek, a jego stan z chwili na chwilę coraz bardziej się pogarsza. Cały personel nadal walczy o życie pobitego Łukasza. Jego przyjaciel Piotrek za wszelką cenę stara się powiadomić rodzinę stażysty o zaistniałej sytuacji. Do pracy na szpitalnym oddziale wraca także Tola - szef ekipy ratowników medycznych. Jak tym razem potoczą się jego relacje z konfliktowym doktorem Zamojskim? Przekonamy się już o 16.30 w TV Puls.

Lekarze na start - Misja Piotrka

W poprzednich odcinkach Lekarzy na start Łukasz został ciężko ranny w wyniku bójki z oprawcami Weroniki. Stażysta ma uszkodzone organy wewnętrzne, w tym jelita i wątrobę. Cały personel Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego zaangażował się w pomoc dla młodego lekarza. Mimo to, jego stan gwałtownie się pogarasza. Doktor Szuma decyduje się odszukać rodzinę Łukasza. Do tej pory Piotrek nie spotkał rodziców swojego przyjaciela.

Poszkodowany motocyklista

Nowy pacjent Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego ma wbity metalowy pręt w głowę. Mężczyzna został ranny w wyniku wypadku, który miał podczas jazdy na motorze. Lekarze obawiają się, że uszkodzeniu mógł ulec mózg poszkodowanego. Nie mają gwarancji, że po operacji motocyklista kiedykolwiek odzyska pełną sprawność.