Na Wspólnej (2579) - nierówna walka przeciw garbarni. Co wiedzą Sławek i Renata?

Co czeka bohaterów "Na Wspólnej" w 2579 odcinku ukochanego serialu Polaków? Wygląda na to, że skrzętnie ukrywana prawda prędzej czy później musi wyjść na jaw... A w "Na Wspólnej" niemal wszyscy mają swoje sekrety! Sławek i Renata twierdzą, że przejrzeli ten Dominika i Darii, co wprawia chłopaka w stan osłupienia. Robert i Weronika są na tropie tajemnicy związanej z garbarnią, ale jej rozwikłanie nie jest takie proste... Tymczasem Basia wpada na pomysł, jak zdemaskować hejtera - czy dowie się, że jest nim jej własny mąż?

Na wspólnej - Co wiedzą Sławek i Renata?

Daria ma wszystkiego dosyć – Dominik w najlepsze pakuje się na wyjazd do Kasi, tak jakby nic się między nimi nie stało. Sławek i Renata widzą podejrzane zachowanie młodych, więc postanawiają pogadać z Dominikiem. Kiedy mówią mu, że już o wszystkim im wiadomo, chłopak jest w szoku.

Potężny układ

Weronika orientuje się, że ktoś ją śledzi – ma wrażenie, że jakiś szpieg wciąż depcze jej po piętach! Tymczasem szef Roberta daje mu popalić – wydaje mu bezwzględny rozkaz pozostawienia garbarni w spokoju. Ta walka od początku nie była równa, ale układ dotyczący trującego zakładu okazuje się jeszcze bardziej potężny, niż para się tego spodziewała...

Pojedynek z własnym mężem?

Basia drwi z hejterskich komentarzy Not Cool Taty; Smolny, który skrywa się pod tym pseudonimem, broni zaś jego racji. Ku zdziwieniu Krzysztofa, Basia postanawia wyzwać zaciekłego komentatora na pojedynek. Chce zmierzyć się z Not Cool Tatą osobiście i w towarzystwie kamer. Jak zareaguje Smolny? Zobacz Na Wspólnej!