Na Wspólnej (2578) - mocne oskarżenia wobec Kolendy. Daria traktuje Dominika z dużą dozą dystansu

Co przydarzy się naszym ulubionym postaciom w 2578. odcinku serialu "Na Wspólnej"? Nowy epizod jest pełen zwrotów akcji - niektórzy bohaterowie wreszcie odkryją swoją prawdziwą twarz! W związku z odtrąceniem przez Dominika Daria pogrąża się w rozpaczy; Sławek dowiaduje się od Renaty, że jego córka zadurzyła się w przyjacielu. Tymczasem Antoni zachowuje się bardzo podejrzanie - wyzywa brata na pojedynek, grozi Hofferom i wykonuje tajemniczy telefon. Również w szpitalu wszystko staje na głowie - niestosowny flirt idzie w parze z kolejną awarią sprzętu.

Na wspólnej - Złamane serce Darii

Daria traktuje Dominika z dużą dozą dystansu. Widząc jej opryskliwość, Sławek zaczyna drążyć temat. Prawdę odkrywa jednak dopiero Renata – gdy zapłakana nastolatka wraca do domu, zaczyna narzekać na zachowanie facetów. Renata przestrzega Sławka: Daria zadurzyła się w Dominiku!

Niebezpieczny brat

Roman nie wierzy w to, co się dzieje – jego brat wyzywa go na pojedynek, a po wygranej stwierdza, że jego ojciec wybrał złego syna. Hofferowie są mocno skonsternowani i nie wiedzą, jak zareagować. Tymczasem Antoni w ukryciu dzwoni na Ukrainę – jakaś kobieta przestrzega go, że wiadomość o jego wyjeździe dotarła już do ludzi, którzy go ścigają. Siemieniuk ni stąd, ni zowąd wyciąga broń!

Kolejna awaria

To nie koniec problemów w „Na Wspólnej”! Mama Kolendy nie słucha córki i ostentacyjnie kontynuuje flirt z Ostrowskim. Stwierdza nawet, że ordynator jest jedyną osobą, która może wykonać na niej zabieg. Na sali operacyjnej okazuje się zaś, że sprzęt dopiero co kupiony przez Kolendę nie działa. Wściekły ordynator obwinia za wszystko dyrektorkę i oskarża ją o udział w przekupstwie!

Więcej o: