M jak miłość (1328) - Ala mówi Pawłowi prawdę

Kolejny, 1328. epizod "M jak miłość" okaże się bardzo nieprzyjemny dla Pawła. Zdruzgotany Zduński pozna nareszcie prawdę o skoku w bok swojej ukochanej żony; jak można się domyślić, nie będzie mógł sobie z tym poradzić. Poza tym rodzinnym dramatem w odcinku zostaną także przybliżone problemy Agnieszki oraz rozterki Andrzejka. Trzymaj rękę na pulsie, śledź losy ulubionych postaci i nie przegap żadnego odcinka!

M jak miłość - Konsekwencje zdrady

Wielbiciele M jak miłość z pewnością są na bieżąco z sytuacją Ali. Kiedy Zduńska zdecydowała się na romans z kolegą z pracy, podjęła ogromne ryzyko – jak się później okazało, zaszła ze swoim kochankiem w ciążę. Ala i Paweł ciągle się kłócą; atmosfera jest coraz gęstsza, a stabilność ich związku wisi na włosku. Mimo wszystko Zduńska nie może dłużej czekać i decyduje się powiedzieć mężowi, co się stało. Na wieść o ciąży Paweł bardzo się cieszy – od razu zakłada, że to on będzie ojcem. Kiedy jednak żona wyprowadza go z błędu, mężczyzna jest zdruzgotany. Nie chce mieć więcej nic wspólnego z kobietą, która złamała jego serce. Od razu wychodzi z domu i udaje się do bistro. Tam próbuje zatopić smutki w alkoholu; zwierza się także spotkanej w lokalu Magdzie.

Marcin pomaga przyjaciołom

Marcin dowiaduje się od Jakuba, że Agnieszka źle sobie radzi. Śmierć Tomka zupełnie ją przybiła; na domiar złego dopadły ją także problemy w pracy. Chodakowski usiłuje porozmawiać z przyjaciółką i jakoś jej pomóc. Tymczasem Andrzejek ma być jurorem damskiej edycji mistrzostw w fitnessie. Prosi Marcina, żeby także sędziował, bo obawia się reakcji Marzenki.