Na Wspólnej, odc. 2571 - Danka nakrywa Marka i Natalię w jednoznacznej sytuacji

Co spotka bohaterów w 2571. odcinku "Na Wspólnej"? Czy nasze ulubione postaci pójdą wreszcie po rozum do głowy, czy mimo wszystkich znaków na niebie i ziemi będą dalej brnęły w tarapaty? Wygląda na to, że ani Ela, ani Marek nie potrafią trzeźwo ocenić sytuacji. Elżbieta postanawia przyjąć miliony w spadku po Marcinku, czym ściąga na siebie gniew gangsterskiego półświatka. Z kolei Marek ryzykuje odkrycie romansu przed Danką, kiedy nie ucina kontaktów z Natalią, a wręcz jeszcze bardziej je zacieśnia...

Na wspólnej - Córeczka Nowaka zostanie porwana?

Ela przeprowadza z Igorem poważną rozmowę. Choć Nowak doradzał jej, żeby odmówiła przyjęcia pieniędzy po Marcinku, ona decyduje się zrobić z nich dobry użytek. Chce przeznaczyć wielomilionowy spadek na rozkręcenie fundacji pomagającej dzieciom. Wszystkiego słuchają lokalni gangsterzy. Okazuje się, że mafia zadbała o podsłuch – pluskwa znajduje się w maskotce Julki. Poznając decyzję Eli, gangsterzy postanawiają przystąpić do działania. Za cel obierają sobie córkę Igora – chcą porwać małą.

Marek dalej brnie w romans

Wyrzuty sumienia Marka, który zdradza Dankę z Natalią, są coraz słabsze. Zimiński kontynuuje romans i spotkania z nową ukochaną. Podczas jednego z nich Natalia robi mu wyrzuty – najwyraźniej mężczyzna zapomniał o jej urodzinach. Marek jest bardzo przejęty i postanawia wynagrodzić to dziewczynie z nawiązką. Kupuje jej piękny naszyjnik, który sam zakłada jej na szyję. Dokładnie w tym momencie do restauracji wchodzi Danka, która widzi całą scenę. Jak zareaguje na to żona, która od dłuższego czasu podejrzewa Marka o zdradę? Odpowiedź poznasz w nowych odcinkach Na Wspólnej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.