Na Wspólnej, odc. 2570 - zdradzona Danka wraca do stolicy

Co nowego wydarzy się w kolejnym, 2570. epizodzie "Na Wspólnej"? W ostatnim odcinku serialu Marek poddał się swoim popędom i spędził noc ze śliczną menedżerką. Danka zaczyna podejrzewać, że coś jest nie tak. Robert musi stawić czoła zirytowanej byłej żonie, a Weronika - pysznemu prezesowi trującej garbarni. Tymczasem Basia dostaje wymagające zlecenie od szefa, a Kuba wyśmiewa ją, przekonany, że mama nie da rady.

Na wspólnej - Intuicja Danki

Marek dał się uwieść wdziękom Natalii – złamał się i zdradził z nią swoją żonę. Po chwilach namiętności przychodzi jednak czas na refleksję, a Zimiński zaczyna odczuwać wyrzuty sumienia. Do winy nie poczuwa się zupełnie Natalia, która prosi, żeby Marek nie obierał telefonów od zmartwionej Danki. Zimińska przeczuwa, że coś jest nie tak i postanawia wrócić do stolicy. Czy zdrada Marka wyjdzie na jaw?

Weronika walczy z prezesem garbarni, a Robert z byłą żoną

W Na Wspólnej trwają problemy Weroniki i Roberta. Para dopiero zamieszkała razem, ale nie ma ani chwili spokoju. Weronika jedzie na spotkanie z prezesem trującej garbarni – mężczyzna chce ją przekonać, że w jego zakładzie nie dzieje się nic strasznego. Tymczasem Robert tłumaczy Stasiowi, że przeprowadził się do Weroniki i zabiera go do nowego mieszkania. Niedługo później zjawia się tam była żona Roberta, którą targają nerwy.

Kuba złośliwy dla mamy

Szef Basi daje jej nietypowe zadanie – prosi, żeby kobieta stworzyła młodzieżowe czasopismo. Kiedy słyszy o tym Kuba, wybucha niepohamowanym śmiechem. Zdaniem chłopca mama – w przeciwieństwie do Krzysztofa – to typowa lamuska. Basia czuje się urażona – czy znajdzie w sobie siłę, żeby zmierzyć się z zadaniem?