Barwy szczęścia, odc. 1727 - Sałatka nie umie oprzeć się Jessice

Co przyniesie fanom serialu kolejny, aż 1727. odcinek "Barw szczęścia"? Co nowego czeka naszych ulubionych bohaterów i czy wyjdą oni cało z postawionych przed nimi wyzwań? Sebastian ma zamiar ujawnić romans Angeli i nauczyciela, ale nastolatka znajduje na to swój sposób. U Józka zadomawia się Kołecki z dziewczynami, a Jessika z łatwością manipuluje Sałatką. Tymczasem Sabina zaczyna mieć poważne wątpliwości, czy wejście w spółkę z Jolą było dobrym pomysłem...

Barwy szczęścia - Sebastian chce ujawnić romans światu

Sebastian wpada na pomysł, jak zlikwidować Milewicza z życia Angeli. Chce pójść do szkoły i opowiedzieć wszystkim, że nauczyciel romansuje z uczennicą. Angela przekonuje go jednak, że rozstała się już z mężczyzną. Ojciec odpuszcza, bo ma nadzieję, że nastolatce nareszcie wrócił rozum do głowy. Tym razem nieufna okazuje się Magda – kobieta nie wierzy zapewnieniom dziewczyny.

Naiwny Sałatka

W mieszkaniu Sałatki zadomawiają się Kołecki i dziewczyny. Józek jest bardzo naiwny – nie potrafi oprzeć się jednej z dziewczyn, Jessice, podczas gdy jej zależy tylko na portfelu chłopaka.

Wątpliwości Sabiny

Sabina otrzymuje kredyt, który jest jej potrzebny, aby mogła zająć się prowadzeniem odkupionego od Górki Fitness Klubu. Kobietę zaczynają jednak dręczyć uzasadnione watpliwości. Tomala martwi się, że popełniła błąd, rozpoczynając współpracę z Jolą. Kozłowska nie zamierza wnosić do spółki żadnej gotówki, a Sabina zostaje ze wszystkim sama. Poznaj dalszy ciąg tej historii, oglądając serial Barwy szczęścia!