Roznerski i Zawadzka ROZSTALI SIĘ? "Marcelina nie chce się nad sobą użalać"

Informacje o kłótniach w związku Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego pojawiły się w mediach już jakiś czas temu. Ponoć natłok pracy spowodował, że para się rozstała.

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski parą zostali przed tegorocznymi wakacjami. W ich krótkim związku ponoć często dochodziło do kłótni. Jak donosi "Fakt", wszystkiemu winna była praca, przez którą nie mieli dla siebie czasu.

Mikołaj prawie nie ma czasu na życie prywatne. Biega z planu na plan i prawie nie widuje się ze swoją ukochaną. Marcelinie bardzo się to jednak nie podoba - czytamy w Fakcie.

Para nie komentowała nigdy swojego związku i nie komentuje też rozstania. Głos w sprawie zabrała jedynie znajoma modelki.

Marcelina swoje sercowe niepowodzenia zawsze przeżywa tak, aby nie dać nic po sobie poznać otoczeniu. Nie chce się nad sobą użalać, dlatego postanowiła udać się w podróż i odreagować – czytamy na Party.pl

Na ich Instagramach nadal są wspólne zdjęcia, którymi przed wakacjami potwierdzili, że są parą. Mamy nadzieję, że informacja o rozstaniu jest tylko plotką.

MT