Na Wspólnej, odc. 2562 - czy Anastazja będzie szczera wobec Tomka?

Co wydarzy się w 2562 odcinku serialu "Na Wspólnej"? Najnowszy epizod kręci się wokół losów uzależnionego od prochów Franka, osaczonej przez wstydliwą przeszłość Anastazji i zazdrosnej Olgi. Zobacz, co stanie się dalej!

Berg ma zapaść?

W dniu matematycznej olimpiady organizm Franka jest w stanie zupełnej rozsypki. Chłopak wie, że jest na tyle rozbity, że nie da sobie rady podczas konkursu – łamie więc swoje postanowienie i jeszcze raz, tuż przed wejściem na salę, sięga po prochy. Podczas olimpiady dopadają go bardzo niepokojące dolegliwości...

Anastazja boi się rozmowy z Tomkiem

Tomek nie ma pojęcia, co się dzieje – kobieta, którą kocha, właśnie uciekła z własnego ślubu i nie udzieliła mu słowa wyjaśnienia. Joachim ze wszystkich sił stara się postawić siostrę na nogi. Ta jednak boi się wrócić do Nowaka – oznaczałoby to konieczność konfrontacji i wyjawienia narzeczonemu prawdy o tym, w jaki sposób zarabiała kiedyś na życie. Joachim stara się przekonać niedoszłą pannę młodą, że Tomek wybaczy jej wszystko, cokolwiek nabroiła w przeszłości. Czy Anastazja zdobędzie się na odwagę i zmierzy się z konsekwencjami tego, że kiedyś była prostytutką? Zobacz nowy epizod „Na Wspólnej”!

Olga zazdrosna o szczęście Roberta

Robert spotyka się ze swoją byłą żoną, Olgą. Kobieta wysuwa wobec niego stanowcze żądanie – chce więcej pieniędzy na opiekę nad dzieckiem. Nie przebiera przy tym w słowach – zarzuca Robertowi, że nowa rodzina liczy się dla niego bardziej niż własny syn. W tym czasie Weronika przyjmuje nową klientkę. Kobieta niedawno została wdową i twierdzi, że jej mąż został z premedytacją otruty.