Na Wspólnej, odc. 2560 - co takiego skrywa Anastazja?

Co takiego stanie się w 2560 odcinku kultowego serialu TVN? Czy bohaterowie "Na Wspólnej" poradzą sobie z zazdrością, uczuciem porzucenia i duchami przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć? Wszystko to okaże się już w najnowszym odcinku! Marek wpada we wściekłość i stara się przyblokować działania przeciwko Natalii. Dominikowi bardzo brakuje bliskości Kasi; w rolę pocieszycielki szybko wchodzi Daria. Tymczasem Anastazja za wszelką cenę próbuje pozbyć się Beaty - dlaczego przyszła panna młoda aż tak boi się dawnej znajomej?

Awantura w pracy

Marek docenia pracę Natalii i nosi się z zamiarem dania jej premii. Inne plany snuje Halinka, która ze wszystkich sił stara się pozbyć atrakcyjnej dziewczyny z restauracji. O nieczystych zagrywkach dowiaduje się Zimiński. Mężczyzna wpada we wściekłość. Danka z mocnym niepokojem patrzy na zachowanie własnego męża.

Daria pocieszycielka

Dominik już od rana jest w wyjątkowo podłym nastroju. Kasi nagle wypadają ważne warsztaty, przez co dziewczyna nie może przyjechać do Polski. Tym samym z wakacji w domku na Mazurach nici... Daria wykorzystuje okazję i robi wszystko, żeby podnieść samotnego chłopaka na duchu. Trzeba przyznać, że jest pod tym względem bardzo skuteczna...

Co wie Beata?

Anastazja chce wręczyć Beacie pieniądze tylko po to, żeby ta usunęła się z jej drogi. Beata nie rozumie, czemu Trzcińska tak bardzo nie chce jej obecności w swoim życiu – przecież kiedyś wiele wspólnie przeszły. Okazuje się, że Anastazja właśnie o tej przeszłości chce zapomnieć... Co takiego łączyło kiedyś przyjaciółki? Dlaczego Beata mimo wszystko przychodzi na wieczór panieński? Oglądaj nowe „Na Wspólnej”!