Barwy szczęścia, odc. 1714 - czy Natalia wróci do Jakubczyka?

Co stanie się w kolejnym, 1714 epizodzie serialowego hitu TVP2? Dotychczasowe odcinki "Barw szczęścia" zdążyły nas już nauczyć, że w życiu piękne są tylko chwile, a o wiele częściej dotykają nad drobne, codzienne nieszczęścia... Natalia nie potrafi sobie znaleźć miejsca po wieczorze spędzonym z Oliwierem. Mężczyzna zamierza postawić na swoim i odzyskać ukochaną. Aldona wysłuchuje oskarżeń siostry Nawrota, chociaż nie chciała od niego otrzymać żadnego spadku. Tymczasem Kasia znajduje kolejnego doradcę w sprawie kariery - pomysł Marka popiera także Łukasz.

Mętlik w głowie

Natalia wciąż dochodzi do siebie po wydarzeniach ostatniej nocy. Chociaż kobieta zakończyła urodziny Klemensa zakończyła w ramionach Oliwiera, o niczym nie powiedziała Wilkowi. Sam Jakubczyk przychodzi do agencji z jasnym celem: odzyskaniem dawnej ukochanej. Czy jego plan się powiedzie?

Bunt siostry Nawrota

1714. odcinek serialu „Barwy szczęścia” kręci się także wokół kłótni kobiet bliskich dla zmarłego Wiktora. Siostra Nawrota zarzuca Aldonie, że ta chce bezprawnie przejąć jego majątek. Twierdzi, że testament nieboszczyka da się podważyć i że kobieta i jej syn nie zasłużyli na te pieniądze. Czy Aleks otrzyma połowę majątku Nawrota, czy jego wola zostanie naruszona?

Kolejne rady dla Górki

Skoro Kasia nie chce już prowadzić Fitness Clubu, musi znaleźć sobie jakieś nowe zajęcie. Pomagają jej w tym najbliższe osoby. Marek już od kilku odcinków przekonuje Górkę do rozpoczęcia działalności w internecie. Jego pomysł popiera Sebastian, a później także Łukasz.