Na Wspólnej, odc. 2558 - Igor kontra porywacze Jakuba

W 2558 odcinku "Na Wspólnej" akcja ani na moment nie zwalnia tempa. Fani serialu powinni się przygotować na ogromne emocje - nie zabraknie kłótni, romansów i dramatycznej walki o życie najbliższych. Porywacze Marcinka wykonują telefon do Igora; chcą się dogadać w sprawie ewentualnej wymiany. Daniel rozmawia Krzysztofem na temat swojego romansu; Smolny jest mocno zdegustowany. Między Izą a jej mężem wciąż trwają małżeńskie kłótnie - na tle partnera Brzozowskiej Warski wypada o wiele lepiej...

Igor w potrzasku

Porywacze eks-męża Eli decydują się zadzwonić do Igora. Proponują mu nietypowy układ – chcą odzyskać obciążające ich materiały, a w zamian za to puszczą Jakuba wolno. Robert robi, co może, żeby zapewnić Igorowi wsparcie – instaluje mu podsłuch i trzyma w stanie gotowości swoich ludzi. Nowak nie ma wyboru – musi wsiąść do auta i ruszyć na spotkanie z członkami mafii.

Smolny krytykuje romans Daniela

Daniel odbywa szczerą rozmowę z Krzysztofem – wyznaje mu, że jego i Dominikę łączy romans. Smolny jest zdegustowany; próbuje wytłumaczyć pasierbowi, że jego zachowanie jest niedojrzałe, nieodpowiedzialne i skończy się dla niego masą kłopotów. Czy Brzozowski zaufa radom mężczyzny i zdecyduje się na jedną z dwóch interesujących go kobiet? Zobacz nowe "Na Wspólnej"!

Iza bliżej Warskiego

Od samego rana w domu Brzozowskiej trwa kłótnia – Iza awanturuje się z mężem o to, kto zajmie się dziś Klementynką. Kobieta wreszcie bierze córeczkę do pracy. Jak się okazuje, jej wspólnikowi zupełnie to nie przeszkadza; Warski stwierdza nawet, że marzy o takiej córce.