Na Wspólnej, odc. 2558 - Igor w potrzasku

2558 odcinek "Na Wspólnej" z pewnością wzbudzi w widzach ogromne emocje. Fani serialu TVN będą mogli poznać dalsze losy swoich ulubionych bohaterów; a trzeba przyznać, że ostatnio ich życie jest wyjątkowo pogmatwane. Igor odbiera telefon od porywaczy Marcinka, którzy zaczynają go szantażować. Daniel wyjawia Smolnemu prawdę o swoim podwójnym życiu uczuciowym. Z kolei Iza wciąż kłóci się z mężem, za to zbliża się do swojego nowego wspólnika...

Igor w patowej sytuacji

Do Igora telefonują porywacze byłego męża Eli. Bandyci wychodzą z propozycją wymiany – wypuszczą Jakuba, o ile Nowak przekaże im komplet materiałów na temat mafii. Wsparcie Igorowi zapewnia Robert, który instaluje mu podsłuch; z kolei jego ludzie pilnują pośrednika w negocjacjach. Przerażony Nowak wsiada do samochodu i zmierza na miejsce spotkania ze zbirami.

Rady Smolnego

Daniel decyduje się porozmawiać ze Smolnym i wyjawić mu, że ma romans z koleżanką z pracy, Dominiką. Krzysztof tłumaczy pasierbowi, że zachowuje się niedojrzale i że takie zachowanie przyniesie nieprzyjemne konsekwencje – za każdą winę trzeba zapłacić. Czy uda mu się przemówić Brzozowskiemu do rozsądku? Czy Daniel wreszcie przestanie grać na dwa fronty i zacznie uczciwe życie?

Kłótnie Izy z mężem

Tymczasem w „Na Wspólnej” Iza od rana wdaje się w sprzeczki z mężem – tym razem powodem do kłótni jest podział obowiązków w opiece nad Klementynką. Brzozowska poddaje się i zabiera córkę do pracy, na wstępie przepraszając za to Warskiego. Wspólnik Izy nie widzi w tym problemu; wręcz przeciwnie, świetnie dogaduje się z małą. Wreszcie wyznaje, że sam marzy o takiej córeczce.