Na dobre i na złe, odc. 680 - Witek w objęciach striptizerki

Już w środę widzowie będą mieli okazję obejrzeć nowy epizod "Na dobre i na złe". Czy 680. odcinek może nas jeszcze czymś zaskoczyć? Pary mają za sobą często lepsze i gorsze dni. Wie o tym doskonale Witek, który ciężko znosi rozstanie z Leną. Cały czas brakuje mu rodziny - żony i syna. Aby uciszyć wyrzuty sumienia, lekarz spędza czas w klubie go-go. Niespodziewanie, okaże się, że jedna z tancerek jest w stanie mu pomóc. Ponownie wiązać się ze swoją byłą partnerką nie ma za to ochoty Rafał. Mimo to, Marta organizuje mu urodziny.

Depresja Witka

Latoszek często rozmyśla o rozstaniu z Leną. Nie umie się pogodzić, że była żona wraz z synem odeszła do innego mężczyzny. Cała sytuacja jest dla niego tak ciężka, że postanawia spędzić czas w nocnym klubie. Widzi tam Sarę, którą niedawno miał okazję poznać na oddziale ratunkowym. Lekarz po chwili opowiada tancerce szczegóły ze swojego życia i wyznaje, że nadal kocha Lenę. Striptizerka całuje Witka, a ten przypadkowo połyka jej kolczyk. Gdy ta dwójka trafia na szpitalny oddział, Sara ma okazję porozmawiać z Starską. Zdradza jej, że Latoszek bardzo za nią tęskni. Kobieta w przypływie emocji daje lekarzowi jeszcze jedną szansę.

Niespodzianka dla doktora Konicy

Rafał jest zdziwiony, gdy była żona organizuje dla niego przyjęcie. Wszystko wyjaśnia się jednak w momencie, gdy Starska opowiada mu o sekrecie pielęgniarki. Marta chciałaby ponownie ułożyć sobie życie z lekarzem. Ten jednak stawia sprawę jasno. Informuje ją, że na ten moment interesują go tylko jego dzieci.