Na dobre i na złe, odc. 680 - Witek i Lena znowu razem?


Co wydarzy się w Leśnej Górze w najnowszym, 680. odcinku "Na dobre i na złe"? Wiele wskazuje na to, że pary, które się rozstały, będą próbowały dać sobie drugą szansę. W takiej sytuacji jest Witek. Załamany, szuka pocieszenia w klubie nocnym. Z rozłąką nie radzi sobie także pielęgniarka Marta. Aby zrobić na doktorze Konicy dobre wrażenie, organizuje mu przyjęcie-niespodziankę. Na oddziale poznamy także kilku nowych pacjentów. 

Nocna przygoda Witka

Sytuacja życiowa Latoszka ostatnio jest bardzo skomplikowana. Mężczyzna tęskni za synem i byłą żoną. Zdruzgotany, usiłuje poprawić sobie humor w klubie go-go. Poznaje tam tancerkę Sarę, której opowiada o swoich rozterkach. Mimo to, para zaczyna się całować, a lekarz przez przypadek połyka kolczyk striptizerki. Kiedy Lena na oddziale ratunkowym spotyka swojego byłego partnera wraz z jego towarzyszką, jest bardzo zdziwiona. Sara stara się jednak pomóc Witkowi i zdradza, że Latoszek ciągle kocha swoją żonę. Byłe małżeństwo rozmawia szczerze ze sobą, a wieczór spędza wspólnie w sypialni…

Intryga Marty

W tym epizodzie „Na dobre i na złe” także Marta będzie próbowała zejść się ze swoim mężem – Rafałem. W ramach niespodzianki, organizuje mu 40. urodziny w Leśnej Górze. W pewnym momencie Starska domyśla, że była żona próbuje naprawić relacje z Konicą i opowiada mu o swoich przypuszczeniach. Ten jednak nie jest z tego powodu zadowolony. Mężczyzna stara się, jasno przedstawić sytuację Marcie. Zaznacza, że poza kontaktem z synami, nie chce mieć nic już z nią wspólnego.