M jak miłość, odc. 1317 - czy Marcin pomści Tomka?

W 1317 odcinku "M jak miłość" poznamy wreszcie rozwiązanie wątku Głowackiego - bandyty, który doprowadził do śmierci Tomka Chodakowskiego. Podczas bójki między Marcinem, Jakubem a Głowackim pada śmiertelny strzał. Kto ucierpi w ostrej szamotaninie? W najnowszym epizodzie przyjrzymy się także losom Asi, Pawła i Góreckiego. Będzie się działo - zapraszamy przed telewizory!

Śmierć na miejscu

Dochodzi do ostatecznego starcia Marcina, Jakuba i Głowackiego. Podczas bójki pada strzał – bandyta umiera na miejscu zdarzenia. Chociaż śmierć następuje z winy Marcina, który próbuje w ten sposób ratować policjanta, Karski postanawia wziąć całą winę na siebie. Instruuje Chodakowskiego, żeby zeznał, że całą akcję przesiedział w samochodzie. Marcin twierdzi, że i tak jest już zbyt zamieszany w sprawę – Jakub każe mu jednak myśleć o synu.

Zaproszenie Jacka

Joanna wciąż nie chce zmienić zdania i przyjąć zaproszenia Jacka. Okazuje się jednak, że mały Wojtek marzy o wyjeździe do Francji. Czy Asia weźmie pod uwagę zdanie chłopaka i zdecyduje się na podróż?

Zwierzenia Teresy

Teresa zostawiła Pawła całe lata temu; teraz powraca, by zwierzyć się mu ze swoich małżeńskich problemów. Mąż zmienił jej życie w piekło; musiała od niego uciekać. W 1317 odc. „M jak miłość” kobieta wyjawi Zduńskiemu, że rozstanie z nim było jej największym błędem – to właśnie Paweł był miłością jej życia. Czy uciekając od męża – drania i sadysty – Teresa liczyła na powrót do byłego narzeczonego? Tymczasem Ala ma dla męża złe wieści – nie dostała urlopu, więc nie może jechać razem z rodziną nad morze.