Barwy szczęścia, odc. 1708 - Walawska i jej córka w sidłach porywacza

 

"Barwy szczęścia" nigdy nie były serialem skupiającym się wyłącznie na szczęśliwych aspektach życia. Ostatnie odcinki, a zwłaszcza epizod 1708, są jednak wyjątkowo mroczne i grające na emocjach widzów. Wciąż jesteśmy przy porwaniu Marty i Ewy - obserwujemy, jak niezrównoważony psychicznie mężczyzna dręczy swoje ofiary. Czy Walawska zdoła uratować córkę i czy Krzepińskiemu ujdzie to wszystko na sucho? Z kolei Górka poważnie zastanawia się nad swoim życiem - wiedząc o tragedii przyjaciółki zupełnie zmienia podejście do swoich problemów.

Dwulicowy psychopata

Krzepiński wciąż więzi Walawską i Ewunię; nie zamierza przy tym tłumaczyć, jakie motywy nim kierują. Najprawdopodobniej jest po prostu niezrównoważonym psychicznie sadystą. Porwanym grozi ogromne niebezpieczeństwo. Krzepiński zostawia je na chwilę same – idzie spotkać się z Arturem i Piotrem. Udaje w ten sposób, że interesuje go los „zaginionych”, które sam uwięził i osaczył. Dzięki temu odsuwa od siebie ewentualne podejrzenia. Korzystając z okazji, Marta próbuje uratować Ewę. Czy jej się to uda? Oglądaj nowy odcinek „Barw szczęścia” w telewizyjnej Dwójce!

Rachunek sumienia Górki

Kasia z trudem dochodzi do siebie – ostatnie rewelacje zupełnie zbijają ją z tropu. Łukasz martwi się, że Umińska także stanowi niebezpieczeństwo, dlatego szuka pracy w stolicy, aby być bliżej ukochanej rodziny. W świetle zaginięcia Marty problemy Górki wydają się blade. Kasia poważnie zastanawia się nad swoją życiową sytuacją i dochodzi do zupełnie nowych wniosków...