Barwy szczęścia, odc. 1708 - koszmar Walawskiej i jej córki

1708 epizod "Barw szczęścia" toczy się wokół najbardziej emocjonującego wątku ostatnich odcinków, czyli wątku porwania Marty i Ewy. Krzepiński więzi i dręczy swoje ofiary, zachowując pozory zainteresowanego sprawą zaginionych. Walawska robi, co może, żeby uratować z rąk bestii przynajmniej swoje dziecko. Tymczasem Kasia bardzo przeżywa zaginięcie Marty; Górka pod wpływem ostatnich wydarzeń zaczyna zupełnie inaczej patrzeć na swoje życie.

Niezrównoważony porywacz

Krzepiński – mężczyzna, który najpierw wstawił się za Walawską podczas bójki w pociągu, a później porwał i ją i jej córeczkę – wciąż nie zdradza motywów swojego postępowania. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że brakuje mu równowagi psychicznej. Marta i Ewa pozostają w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W pewnym momencie Krzepiński wychodzi z domu i udaje się na spotkanie z Piotrem i Arturem. Chce poudawać zainteresowanie rozwojem śledztwa, a tak naprawdę oddalić od siebie podejrzenia. Marta wykorzystuje cenny czas i stara się uwolnić od okrutnego kata swoją przerażoną córkę. Czy uda jej się cokolwiek wskórać? Przekonaj się, oglądając najnowsze epizody serialu „Barwy szczęścia”!

Zmiana nastawienia Górki

Kasia jest bardzo poruszona zaginięciem przyjaciółki. Ponadto Łukasz boi się, że Umińska może wyrządzić jego rodzinie podobą krzywdę – dlatego postanawia zatrudnić się w stolicy i być bliżej swojej rodziny. Ostatnie wydarzenia wywracają wszystko do góry nogami. Pod ich wpływem Górka zaczyna się poważnie zastanawiać nad swoim życiem.