Na Wspólnej, odc. 2555 - Zuza doprowadza do śmierci Maćka

2555 epizod "Na Wspólnej" dostarcza całej palety wrażeń. W wyniku nieprzewidzianych wypadków i błędnych, impulsywnie podjętych decyzji życie bohaterów komplikuje się tak bardzo, że trudno sobie wyobrazić pozytywne rozwiązania ich problemów. Maciek umiera, co stawia Zuzę w zupełnie patowej sytuacji. Z kolei Halinka i Danka zastanawiają się, jak pozbyć się z lokalu atrakcyjnej Natalii. Daniel nie potrafi wytrzymać bez ukochanej - czy zdradzi Łucję z koleżanką z redakcji?

Śmierć narkomana

Maciek, niepoprawny narkoman, nie odzyskuje przytomności po ogłuszeniu przez Zuzę, a wreszcie umiera. O wszystkim dowiaduje się Bogdan, który jest bardzo rozczarowany postawą Bergowej i Zuzy. Nie jest zły o to, że próbowały się bronić, ale o to, że skłamały na policji. Berg zwraca się o pomoc do Weroniki. Dowiaduje się od niej, że sytuacja wygląda tragicznie i że najprawdopodobniej oskarżą Zuzię o spowodowanie śmierci narkomana.

Zazdrość Halinki

Halinka nie może patrzeć na umizgi i zaloty w kierunku Natalii. Zazdrosna kobieta usiłuje namówić Dankę na pozbycie się Natalii z restauracji. Tłumaczy, że atrakcyjna i młoda menedżerka stanowi poważne zagrożenie dla ich małżeństw. Danka najpierw nie bierze sobie tego do serca, ale później przychodzi bez zapowiedzi do lokalu i widzi rzeczy, które zmieniają jej podejście.

Brzozowski zapomni o Łucji?

Związek Daniela i Łucji stoi pod znakiem zapytania. Basia bardzo się o to martwi – nawet Smolny przekonuje Brzozowskiego, że powinien odwiedzić ukochaną w Dublinie. Daniel ma jednak inne priorytety. Udaje się na redakcyjną imprezę, przy której końcu zostaje sam na sam z głodną wrażeń Dominiką. Jak to się skończy? Oglądaj 2555 odcinek „Na Wspólnej”!

Więcej o: