Na dobre i na złe, odc. 679 - Czy Wiktoria powie "tak"?

W tym tygodniu widzowie będą mieli okazję po raz kolejny śledzić losy bohaterów z Leśnej Góry. Co wydarzy się w najnowszym odcinku? Profesor Bart postanawia wziąć udział w treningu interpersonalnym. Doktor Consalida zajmuje się pacjentem w bardzo ciężkim stanie. W szpitalu pojawia się także Karol - bogaty biznesmen, który bardzo chce zaimponować Wiktorii. Na firmowym przyjęciu Adam oświadcza się. Czy jego wybranka przyjmie oświadczyny? Przekonamy się w 679. epizodzie "Na dobre i na złe"!

Profesor ulega urazowi kręgosłupa

Po ostatniej sytuacji z Borysem, doktor Van Graaf zauważa, że Bart ma problemy w kontaktach z swoimi pracownikami. Aby pomóc przyjacielowi, zapisuje go na kurs interpersonalny, przeznaczony dla kadry kierowniczej. Podczas treningu lekarz jednak zostaje poszkodowany. Sytuacja kończy się poważnym urazem kręgosłupa.

Młody pacjent w szpitalu

W „Na dobre i na złe” poznamy także nowego pacjenta. Jest nim Łukasz, który niedawno przeszedł wyniszczającą chemioterapię. Niestety, mocno zniszczyło to jego zdrowie. Wiktorię, która stara się uratować chłopaka, martwi jego ból brzucha.

„Przyjaciele Leśnej Góry”

Wszyscy bohaterowie związani ze szpitalem pojawiają się wieczorem na balu charytatywnym. Fundacja usiłuje zebrać fundusze niezbędne dla funkcjonowania ośrodka. Aby zrobić wrażenie na Wiktorii, jeden z pacjentów – Karol - przekazuje 80 tys. euro. W zamian za kolejną dotację oczekuje jednak, aby doktor Consalida zaśpiewała na scenie. Ta zgadza się, ale do duetu zaprasza także Adama. Wykorzystując okazję, młody lekarz oświadcza się swojej ukochanej. Odpowiedź jednak bardzo go zaskoczy…