Na Wspólnej, odc. 2554 - czy Maciek się obudzi?

W 2554 epizodzie "Na Wspólnej" poznamy kontynuację szokującego wątku Maćka, który miał swoją kulminację w poprzednim odcinku serialu TVN. Odkąd Zuza ogłuszyła narkomana ciężkim wazonem, chłopak jeszcze się nie wybudził. Czy jego stan się polepszy i czy Zuza zdecyduje się przyznać do winy? W tym samym czasie Franek kupuje kolejne narkotyki, Daria zamieszkuje u Sławka i wybiera się na pierwszą imprezę, a Stefan usiłuje podbić serce Natalii. Do czego to wszystko zmierza? Sprawdź, oglądając 2554 odcinek "Na Wspólnej"!

Narkoman w szpitalu

Zuza panikuje – znajduje w internecie informację, że Maciek nie wyszedł ze szpitala, a co gorsza nie odzyskał nawet przytomności. Hofferowa postanawia iść na komisariat, przyznać się do winy i wyjaśnić, że jedynie broniła się przed agresywnym narkomanem. Ostatecznie odwodzi ją od tego Bergowa. Joanna przekonuje Zuzę, że jeśli policja jej nie uwierzy, kobieta wpadnie w prawdziwe tarapaty. Tymczasem w „Na Wspólnej” synek Bergowej sam wpada w sidła nałogu – Franek kupuje prochy od dilera narkotyków.

Daria wychodzi na imprezę

Darii udaje się zrealizować swój plan – Sławek godzi się, aby córka u niego zamieszkała. Ojciec bardzo się z tego powodu cieszy, jednak jego eks-żona przestrzega go przed wybrykami dojrzewającej nastolatki. Zaraz potem Daria oznajmia, że udaje się na imprezę. Sławek prosi Dominika, żeby poszedł razem z dziewczyną i żeby w razie czego jej przypilnował. Czy Daria rzeczywiście dojrzała, czy sprawi ojcu same kłopoty?

Zaloty Stefana

Stefan wcale się nie kryje z podrywaniem menedżerki. Mężczyzna otwarcie flirtuje z Natalią, wciąż do niej zagaduje, a nawet wysyła jej kwiaty jako cichy adorator. Szybko orientuje się o tym Halinka. W intrygę zostaje zaplątany także sam Zimiński.

Więcej o: