Barwy szczęścia, odc. 1707 - wielka kłótnia Klary i Huberta

Kiedy już wydawało się, że wszystko wraca do normy, znów zaczęło się prawdziwe, pogmatwane życie. W 1707 odcinku "Barw szczęścia" w domu Pyrków wybucha ogromna awantura. Przyczyn kłótni małżonków jest nowa książka Klary - "Wyrodna matka". Tymczasem przesłuchiwana Iga przyznaje się do szarpaniny z Martą i staje się główną podejrzaną o jej zaginięcie. Przyjrzymy się także wątkom Basi, Róży i Władka. Nie zabraknie dużych emocji!

Wyrodna matka

Hubert czyta nową książkę Klary i wszystko się w nim gotuje. Mężczyzna nie próbuje nawet skrywać swojego wzburzenia. Jest zły na żonę, że publicznie roztrząsa ich prywatne problemy – czuje się zraniony mocniej niż po jej odejściu. Pyrka sprawia jasno: nie życzy sobie, żeby „Wyrodna matka” ujrzała światło dzienne i żąda wstrzymania druku tej książki. Wyrzuca Klarze, że w imię własnych ambicji jest zdolna poświęcić dobro męża i własnej córki.

Przesłuchanie Igi

Iga trafia na przesłuchanie – w jego trakcie przyznaje się, że napadła na Martę w pociągu. Od razu czyni ją to główną podejrzaną w sprawie. Piotr, Artur, Kasia i Elżbieta – wszyscy są w ogromnym szoku. Walawska wcale nie sięgnęła po alkohol, ale przeżywa właśnie prawdziwy koszmar. Czy Marta i Ewa wreszcie się odnajdą? Czy pomoc dla nich nadejdzie na czas? Oglądaj nowe odcinki serialu „Barwy szczęścia”!

Zmiany, zmiany

W Fitness Klubie pojawia się pierwszy potencjalny kupiec. Z kolei Basia i Róża poważnie rozważają, czy nie sprzedać Feel Good. Ze szpitala docierają wreszcie dobre wieści – Władek wyszedł z kryzysu i powoli wraca do zdrowia!