Na Wspólnej, odc. 2550 - trudne chwile po spotkaniu z pedofilem

2550 odcinek "Na Wspólnej" nie należy do tych lekkich i beztroskich - bohaterowie serialu zmagają się z poważnymi problemami. Największa tragedia dotyka Tosię; w poprzednim odcinku dziewczynkę dopadł pedofil. Jak poradzi sobie z tym wychowanka Hofferów? W 2550 epizodzie "Na Wspólnej" przyjrzymy się także losom kilku innych bohaterów - Daniela dławi zazdrość o wolną Dominikę; z kolei Michel i Sandra odnajdują przypadkiem sponsora nowej płyty.

Tosia dochodzi do siebie

Tosia wreszcie z rodziną – dziewczynka się odnajduje, niestety odrobinę za późno. Dziewczynka jest przerażona i zdezorientowana. Jasiek nie istnieje, a za jej ukochanego podawał się mężczyzna z najgorszymi zamiarami. Jakby tego było mało, dorwał Tosię w swoje brudne łapska... Czy dziewczynka otrząśnie się z przykrych wspomnień? Kornacki wspiera Tosię, kiedy ta składa zeznania policyjnemu psychologowi. Okazuje się, że zboczeniec gromadził u siebie w mieszkaniu dziecięcą pornografię. 

Co czuje Daniel?

Tymczasem w „Na Wspólnej” Dominika umawia się z dziennikarzem na romantyczne spotkanie. Dowiaduje się o tym Brzozowski, którego od razu ogarnia zazdrość. Dominika twierdzi, że Daniel nie ma do tego prawa – w końcu wolno jej normalnie żyć, jeśli on sam nie potrafi się określić. Świadkiem trudnej wymiany zdań zostaje przez przypadek Smolny.

Hebel sponsorem Sandry?

Brunona odwiedza Heblewski – urodziny Malwiny wymagają wcześniejszego omówienia. Hebel natrafia na wspólną próbę Michela i Sandry – to, co słyszy, zupełnie go zachwyca. Były gangster wychodzi do pary z nietypową propozycją – chce sfinansować nagranie ich wspólnej płyty. Czy artyści zgodzą się na ofertę Heblewskiego?