Na Wspólnej, odc. 2550 - czy Tosia otrząśnie się po spotkaniu z pedofilem?

W 2550. epizodzie serialu "Na Wspólnej" zobaczymy naprawdę dramatyczne sceny. Tosia zostanie nareszcie odnaleziona przez rodzinę. Niestety co się stało, to się nie odstanie - dziewczynka będzie musiała poradzić sobie z traumą po tym, co zrobił jej pedofil. W tym samym odcinku "Na Wspólnej" przyjrzymy się także rozwojowi sytuacji u innych bohaterów. Daniela zacznie trawić zazdrość o Dominikę; tymczasem Hebel będzie chciał zostać nowym sponsorem Sandry i Michela.

Trauma Tosi

Tosia ciągle dochodzi do siebie – roztrzęsiona dziewczynka dopiero zaczyna rozumieć, co takiego właściwie ją spotkało. Nie dość, że jej ukochany Jasiek nie istnieje, cały czas wymieniała wiadomości z pedofilem – na domiar złego mężczyźnie udało się ją dorwać... Dziewczynka musi o wszystkim opowiedzieć psychologowi na policji – jest to dla niej bardzo trudne, chociaż wspiera ją Kornacki. Lokum zboczeńca zostaje przeszukane – okazuje się, że pedofil posiadał dziecięcą pornografię. Czy koszmar w „Na Wspólnej” kiedyś się skończy? Jak bardzo ostatnie zdarzenia odbiją się na psychice skrzywdzonej Tosi?

Dominika rusza dalej

Daniel słyszy, że Dominika umawia się na romantyczne spotkanie z dziennikarzem z redakcji. Mężczyzna jest zazdrosny i zirytowany, że kobieta umawia się z kimś innym. Dominika to widzi i wyjaśnia Brzozowskiemu, że zamierza żyć dalej – czy Daniel myślał, że będzie na niego czekać w nieskończoność? Świadkiem wymiany zdań tych dwojga okazuje się Smolny.

Propozycja sponsoringu

Brunona odwiedza Heblewski. Mężczyzna chce dogadać szczegóły dotyczące urodzin organizowanych dla Malwiny. Hebel słyszy próbę Michela i Sandry; ich piosenka bardzo wpada mu w ucho. Podoba mu się do tego stopnia, że od razu proponuje im nagranie płyty. Co na to para? Czy były gangster zostanie sponsorem jej nowego krążka?