Na Wspólnej, odc. 2548 - policja u Cieślików, ucieczka Tosi

2548. odcinek "Na Wspólnej" nie daje nam choćby chwili wytchnienia. Mnożą się kolejne kłótnie i rozczarowania; kolejny epizod serialu TVN upływa pod znakiem problemów z wychowaniem dzieci. Rozpieszczony syn Cieślików buntuje się wobec rodziców i doprowadza ich tym do szału. Z kolei Tosia ucieka do swojego internetowego ukochanego. Tymczasem między Izą a Iloną znowu dochodzi do kłótni..

Interwencja policji

Mały Kajetan jest niezwykle rozczarowany – otrzymał zupełnie inne prezenty urodzinowe niż sobie wymarzył. Monika i Damian podarowali mu nowy rower, mimo że chłopiec marzył o własnym tablecie. Kiedy Kajtek wypróbowuje niespodziankę, przewraca się i rani policzek. Wybucha z wściekłości i kłóci się z rodzicami, którzy zaczynają tracić cierpliwość. Atmosfera staje się coraz bardziej napięta – wreszcie do mieszkania Cieślików puka policja.

Ucieczka Tosi

Tosia wychodzi z domu, ale nie udaje się do szkoły – zamiast tego wybiera się do Lublina, gdzie zamierza się spotkać z ukochanym Jaśkiem. Dorośli orientują się o jej zniknięciu dopiero po południu. Hofferowie i Kornaccy udają się prosto na policję; funkcjonariusze nie wierzą jednak w domysły Uli.

Ilona ma dosyć

Izabela stawia na swoim i podpisuje umowę, na mocy której wchodzi w spółkę z Warskim. Cierpliwość Ilony dobiega końca. Kobiety znowu się kłócą; stosunki między nimi są coraz gorsze i nic nie wskazuje na to, żeby coś miało się w tej sprawie zmienić. Czy w rodzinie dojdzie do rozłamu? Dowiedz się, oglądając 2548. epizod „Na Wspólnej”!