Na dobre i na złe, odc. 677 - kariera Borysa wisi na włosku


Co przyniesie nam 677 epizod "Na dobre i na złe"? W Leśnej Górze tradycyjnie nie brakuje zawirowań, a problemy pacjentów mieszają się z prywatnymi rozterkami lekarzy. Zarówno związek Adama i Wiki, jak i kariera Borysa wiszą nad przepaścią. W nowym odcinku serialu wydarzy się kilka niespodziewanych zwrotów akcji...

Awantury u Barta

W „Na dobre i na złe” nie ustają kłótnie w domu Barta. Między mamą profesora Julką wybucha kolejna awantura. Bart ma tego powyżej uszu – kłótnia sprawia, że rozważa ucieczkę z domu.

Czy Adam straci Wiki na dobre?

Adam za wszelką cenę chce odzyskać względy Wiktorii. Niestety popełnia niewybaczalny błąd: kolejny raz nadużywa zaufania ukochanej, ściągając do Leśnej Góry ciężarną Oliwię. Adam nie ma pojęcia, że jego kochanka postanowiła pracować w szpitalnym bufecie. Czy Wiktoria będzie w stanie przebaczyć Adamowi jego kolejne oszustwo, czy tym razem miarka się przebrała?

Skomplikowane przypadki

W Leśnej Górze pojawiają się nowi pacjenci. Pierwszym z nich jest Marek, który posiada obrażenia na całym ciele. Poraniły go szklane drzwi, przez które wypchnęła go zdradzona żona – mężczyzna został przyłapany na igraszkach z prostytutką. Druga pacjentka to projektantka mody, Staszka, grana gościnnie przez Elżbietę Zającównę. Chora na demencję zostaje przywieziona do szpitala przez córkę. Wkrótce także Jaga trafia na oddział – wszystko z powodu niefortunnego upadku. Zaniedbanie doktora Jakubka prowadzi do pogorszenia się stanu dziewczyny – pacjentka traci władzę w nogach. Bart wyrzuca Borysowi niekompetencję – co stanie się z jego karierą?

Więcej o: