Na dobre i na złe, odc. 677 - kariera Borysa pod znakiem zapytania

Co wydarzy się w 677 odcinku "Na dobre i na złe"? Niestety wszystko wskazuje na to, że w Leśnej Górze nie będzie zbyt różowo. Kariera Borysa może lada chwila runąć w gruzach, podobnie zresztą jak związek Adama i Wiki. Mimo wszystko warto zapoznać się z kolejnym epizodem serialu TVP2 - ogromne emocje gwarantowane!

Kłótnia Julki i matki Barta

Julka kolejny raz walczy z mamą profesora Barta. Sam Bart ma tego wszystkiego serdecznie dosyć. I po kolejnej awanturze nosi się z zamiarem ucieczki z domu.

Ciąg dalszy kryzysu w związku

Adam nie zamierza się poddać w walce o Wiktorię. Chcąc odzyskać względy ukochanej, popełnia kolejny błąd. Tym razem ukrywa przed nią fakt, że Oliwia przeprowadziła się do Leśnej Góry. Adam nie wie jednak, że kochanka zdążyła już znaleźć sobie pracę – zatrudniła się w szpitalnym bufecie. W tym czasie doktor Consalida udaje się na jogging i wpada na Bartka – dawno nie widzianego studenta medycyny. Czy Wiki wybaczy Adamowi kolejne kłamstwo?

Nowi pacjenci

Do Leśnej Góry przybywają nowi pacjenci – Marek oraz Staszka. Jeśli chodzi o mężczyznę, jest on poraniony na całym ciele. Doznał obrażeń w wyniku wściekłości żony, która nakryła go z prostytutką i wypchnęła przez drzwi ze szkła. Staszka jest zaś projektantką mody, która zmaga się z demencją. Do szpitala przywozi ją córka, Jaga. Dziewczyna niefortunnie przewraca się na plecy, po czym sama ląduje na oddziale profesora Barta. Zajmuje się nią doktor Jakubek, który przez zaniedbanie dopuści do kolejnego upadku Jagi. Nagle dziewczyna traci władzę w nogach, przez co kariera Borysa zawisa na włosku.

Warto dodać, że w roli Staszki występuje gościnnie popularna aktorka, Elżbieta Zającówna.

Więcej o: