Na Wspólnej, odc. 2545 - Kamil na tropie Jaśka, pocałunek Natalii i Marka

W 2545 odcinku "Na Wspólnej" bohaterowie podejmą kilka ryzykownych decyzji. Kamil postanowi ustalić tożsamość ukochanego Tosi. Marek kolejny raz stawi się w obronie Natalii, a kobieta pocałuje go z wdzięczności. Z kolei Iza postanowi, że zacznie robić interesy z Warskim. Niestety nie każdy będzie z tego powodu zadowolony...

Kamil chce poznać Jaśka

Kamil przypadkowo czyta korespondencję Tosi. To, czego się dowiaduje, zupełnie zbija go z tropu. Okazuje się, że dziewczynka kłamała – wisiorek podarował jej niejaki Jasiek. Kamil bierze sprawy w swoje ręce. Chce poznać tożsamość chłopaka, z którym spotyka się Tosia. Myśli, że tajemniczym adoratorem jest chłopak, którego widziała kiedyś z Tosią Zuza. Zaczepia go więc przed szkołą, ale ten nie ma o niczym pojęcia. Hofferowie są w kropce – nie wiedzą, kim może być Jasiek.

Pocałunek wdzięczności

Restauracja Marka i Stefana zostaje ponownie otwarta. Niestety Danka nie bierze udziału w tym wydarzeniu. Pomysł Natalii z przeobrażeniem lokalu na modłę PRL okazuje się ogromnym sukcesem. Do restauracji przybywa mnóstwo gości. Nie brakuje także byłego mężczyzny Natalii, który okazuje się kompletnie pijany. Marek nie zamierza tolerować jego zachowania. Popławska jest tak wdzięczna za to, że Zimiński się za nią wstawia, że go całuje.

Iza wspólniczką Warskiego?

To nie koniec rewelacji w „Na Wspólnej”. Iza podejmuje zaskakującą decyzję – zamierza wejść w spółkę z Warskim, co uczyni ją współwłaścicielką klubu fitness. Plan Izy nie podoba się Jerzemu – między małżonkami wybucha kłótnia. W tym samym czasie Ilona szykuje się na spotkanie z kobietą, której zawdzięcza swoje życie.

Więcej o: