Na Wspólnej, odc. 2541 - Michel chce opuścić Polskę; Darek spada po równi pochyłej

2541 epizod przeboju TVN "Na Wspólnej" wystawi kilku bohaterów serialu na próbę. Michel pod wpływem alkoholu wyjawia Sandrze swój zamiar opuszczenia kraju. Z kolei między eks Natalii a Zimińskim dochodzi do rękoczynów...

Michel wyjedzie na zawsze?

Sandra jest załamana negatywnym odbiorem swojej piosenki. Czyta Elizie najbardziej uszczypliwe komentarze i powoli sama zaczyna w nie wierzyć. Kiedy już zaczyna wstydzić się własnej twórczości, do zmiany zdania przekonuje ją producent. Przekonuje dziewczynę, że hejt jest oznaką rosnącej popularności i że trzeba się z tego cieszyć, po czym zabiera wokalistkę na sesję zdjęciową, na której obecni są dziennikarze. Nagle pojawia się tam Michel. Mężczyzna jest pod wpływem alkoholu i mówi Sandrze, że wyjeżdża z Polski.

Darek opuszcza kancelarię

Plan Agnieszki okazał się doskonały. Olszewska i Żbik spotykają się u notariusza, gdzie Darek zrzeka się swoich udziałów w prawniczej kancelarii. Mężczyzna w zasadzie nie ma innego wyjścia – inaczej Agnieszka udowodni wszystkim jego fałszerstwo. Mimo to oszust na odchodne odgraża się Agnieszce. Olszewska nic sobie nie robi z jego gróźb dotyczących rychłego upadku kancelarii – wie, że to nie koniec upokorzeń Żbika na dziś.

Zimiński vs. były partner Natalii

To nie koniec nowości w „Na Wspólnej”! Popławska postanawia zmienić styl restauracji na bardziej charakterystyczny – jako główny motyw zostaje obrany PRL. Natalia ubiera zespół w stroje typowe dla przodowników pracy, a Marek wygrzebuje w starociach gramofon i winyle. Chociaż Halinka nie jest zachwycona zmianami, wszystko idzie dobrze do momentu, w którym były partner Natalii nie składa wizyty w restauracji. Między nim a Markiem Zimińskim dochodzi do rękoczynów.