Na Wspólnej, odc. 2540 - koniec kariery Darka, Gabi kusi Norberta na oczach Agaty

Co przyniesie widzom 2540 epizod "Na Wspólnej"? Nowy odcinek serialu stacji TVN zaskoczy nawet największych twardzieli! Agnieszka wreszcie przyłapie Darka na gorącym uczynku, a Gabi posunie się do ostateczności, aby uwieść upatrzonego przez siebie Norberta.

Jak wiemy, w poprzednich odcinkach „Na Wspólnej” doszło do sfałszowania podpisu pod bardzo wartościowym testamentem. Winę za oszustwo ponosi Darek, który w 2540 odcinku powraca do pracy po nocnej imprezie. W kancelarii czekają na niego Agnieszka wraz z Weroniką. Kiedy Olszewska pokazuje Żbikowi feralny dokument i objaśnia mu, że złapał haczyk i dał się przyłapać na oszustwie, Darek nie wytrzymuje. Mężczyzna z wściekłością rzuca się na triumfującą Agnieszkę.

Chwile prawdy

Michel nareszcie wraca do domu. Ku rozpaczy Sandry, pojawia się na mieszkaniu jedynie po to, żeby zabrać swoje pozostałe rzeczy. Wszystko wskazuje na to, że dla tego małżeństwa nie ma już ratunku. Nie tylko Michel i Sandra stają na skraju przepaści – poważne problemy pojawiają się także w relacji Norberta i Agaty. Agata chce miło zaskoczyć partnera, więc bez żadnego uprzedzenia udaje się do klubu sportowego. Niestety to ją spotyka niespodzianka, i to wcale nie przyjemna. Przyłapuje ona w szatni Gabi na próbie uwiedzenia Norberta. Kobieta jest naga i ma jednoznaczne zamiary.

Atak Zimińskiego

Stefan nie umie pogodzić się z tym, co stało się w restauracji. Gdyby nie Marek, Natalia by się nie zwolniła, a lokal wciąż miałby szanse na sukces. Zimiński postanawia przeprowadzić szczerą rozmowę z Natalią. Zamiast przeprosin decyduje się jednak na atak. Jak zareaguje Popławska na zarzut braku kreatywnych pomysłów?