Na Wspólnej, odc. 2539 - wielkie oszustwa: fałszerstwo i zdrada

Co przyniesie 2539 odsłona serialu "Na Wspólnej"? Bohaterowie wpadają w spiralę oszustw. Czy Darek dokona fałszerstwa niezwykle cennego testamentu? Czy Tosia będzie fair wobec rodziców i dziewczynek? Wreszcie: czy Daniel dochowa wierności Łucji, czy chwila zapomnienia wystarczy, żeby zdradził swoją partnerkę?

Dziś w "Na Wspólnej" Darek nie może się doczekać, aż planowany przekręt dojdzie do skutku. Wszystko jest zaplanowane, nawet najmniejsze detale. Żbik uświadamia klientkę, jak powinna kłamać przed sądem, aby nie ponieść żadnych konsekwencji. Pozostaje jeszcze jeden szczegół: kwestia braku podpisu. Ktoś musi się podpisać w zamian za zmarłego stryja – inaczej nie uda się przejąć żadnego z wielu milionów. Klientka nie jest na to gotowa, więc Żbik bierze sprawy w swoje ręce i składa wymagany podpis.

Wyrachowana manipulantka

Po wczorajszym zachowaniu Tosi w rodzinie Hofferów panuje chaos. Na szczęście Tosia przeprasza Zuzę, że użyła tak obraźliwych słów. Nie mija jednak wiele czasu, kiedy dziewczynka znowu zaczyna być nieznośna – tym razem wyżywa się na Uli, bo ta poskarżyła na nią rodzicom.

O krok od zdrady

Łucja wyjawia Danielowi swoje plany. Okazuje się, że kobieta rozważa wyjazd do Irlandii. Potrzebuje odbyć staż, który po paru miesiącach dałby jej widoki na awans. Brzozowski nie jest szczególnie zachwycony taką perspektywą. Kiedy Dominika zaprasza go na imprezę z okazji sukcesu jej śledztwa, przez moment traci nad sobą kontrolę. Dochodzi między nimi do pocałunku. Daniel wycofuje się i powstrzymuje się przed zdradą – czy drobny błąd zaważy na jego szczęściu?