Na Wspólnej, odc. 2538 - niełatwe wybory przed Sandrą i małżeństwem Nowaków

W 2538 odcinku "Na Wspólnej" bohaterowie serialu zmagają się z bardzo trudnymi decyzjami. Sandra będzie musiała wybrać między miłością a karierą, a Elżbieta z Igorem dowiedzą się, co ich czeka, jeśli będą walczyć o dziecko.

W 2538 odcinku „Na Wspólnej” bohaterowie serialu zmagają się z bardzo trudnymi decyzjami. Sandra będzie musiała wybrać między miłością a karierą, a Elżbieta z Igorem dowiedzą się, co ich czeka, jeśli będą walczyć o dziecko.

Miłość kontra kariera w "Na wspólnej"

Sandra jest uwięziona w patowej sytuacji. Nie ma pojęcia, co powinna zrobić, a do tego słyszy zupełnie sprzeczne rady. Jej przyjaciele nakłaniają ją do walki o Michela. Z kolei producent próbuje ją przekonać, żeby nie baczyła na pretensje męża i mimo jego fochów zdecydowała się na podpisanie kontraktu. Co zadecyduje zdezorientowana dziewczyna?

Elżbieta w pułapce

Igor i Elżbieta decydują się odwiedzić profesora Rolskiego. Ginekolog wprost tłumaczy małżonkom, na co powinni być gotowi, jeśli zechcą kolejny raz starać się o potomka. Tymczasem Marcinkowa prosi Elżbietę, aby ta przyjechała do szpitala. Okazuje się, że zwabia dziewczynę w pułapkę i zmusza ją do spotkania z Jakubem. Co wyniknie z rozmowy Elżbiety z byłym mężem?

Szkodliwe nałogi

Na Wspólnej pojawiają się także problemy z nadużywaniem nieodpowiednich substancji. Ofiarą napojów energetyzujących pada Franek. Uczeń tak bardzo stara się przygotować do olimpiady matematycznej, że zaczyna odczuwać negatywne skutki spożywania energetyków. Z kolei Joanna odsyła do domu Maćka, którego dopiero co zatrudniła w klinice weterynaryjnej. Chłopak dziwnie się zachowuje, co niepokoi Bergową. Dopiero później kobieta spostrzega, że w szafkach brakuje niektórych mocnych leków. Co zrobi, skoro zauważyła kradzież?