Na Wspólnej, odc. 2537 - szczere wyznanie Antoniego

W 2537 odcinku "Na Wspólnej" dowiemy się, co Antoni myśli na temat Romana i czy Elżbieta zrezygnuje z trudnej walki o dziecko. Zobaczymy też, jak Maciek sprawdzi się w nowej pracy i kto będzie nowym uczniem, który pojawi się w klasie Franka.

Wyznanie brata

W dzisiejszym odcinku "Na wspólnej" Antoni zwraca się z prośbą do Romana, aby brat zawiózł go na cmentarz i odwiedził z nim grób ojca. W tym szczególnym miejscu zbiera się na wielkie wyznanie. Hoffer dowiaduje się, że nieżyjący tata bardzo skrzywdził Antoniego i jego matkę. Przez to, że mężczyzna porzucił swoją rodzinę, Antoni całe życie nienawidził nie tylko jego, ale też Romana. Hoffer jest w ciężkim szoku.

Problemy Elżbiety

Elżbieta nie czuje się dobrze. Wciąż nie może się pogodzić z tym, że nigdy nie doczeka się dziecka. Igor otrzymuje od Marty namiary na wybitnego ginekologa. Podobno profesor Rolski radzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami; tymczasem Marcinkowa mocno krytykuje pomysł wizyty u specjalisty. To jednak nie koniec problemów na Wspólnej – wieczorem Elżbieta otrzymuje telefon z informacją, że jej była teściowa właśnie miała wylew.

Niewdzięczny pracownik

Joanna decyduje się przyjąć na stałe Maćka. Świeżo zatrudniony pracownik jest jednak wdzięczny tylko pozornie. Wystarczy chwila nieuwagi Bergowej, żeby zakradł się do szafki z lekami. Czy Maciek okradnie swoją szefową, która dopiero co wyciągnęła do niego pomocną dłoń?

Nowa koleżanka

W klasie Franka pojawia się nowa dziewczyna o imieniu Maja. Zarówno Franek, jak i Olek są z tego powodu bardzo zadowoleni – koleżanka od razu wpada im w oko.