Na Wspólnej, odc. 2536 - u Hofferów pojednanie, u Nowaków - różnica zdań

Co przyniesie nam 2536 odcinek "Na Wspólnej"? Czy Hoffer pojedna się z bratem? Czy Anastazja zdecyduje się urodzić dziecko?

Na Wspólnej, odc. 2536 – u Hofferów pojednanie, u Nowaków – różnica zdań
 

Co przyniesie nam 2536 odcinek „Na Wspólnej”? Czy Hoffer pojedna się z bratem? Czy Anastazja zdecyduje się urodzić dziecko?

Niespodziewane spotkanie

Romana spotyka najpiękniejsza możliwa niespodzianka – w drzwiach jego mieszkania staje jego zagubiony brat. Antoni przyjeżdża z Ukrainy – mówi Hofferowi, że musiał się z nim zobaczyć. Roman nie może uwierzyć w swoje szczęście; ogarnia go ogromne wzruszenie. To jednak nie koniec niespodzianek: okazuje się, że Antoni to bogaty biznesmen. Kiedy Roman poznaje prawdę o wysokim statusie brata, w panice próbuje ukryć przyszykowaną dla niego paczkę żywnościową.

Interwencja Leszka

Anastazja jest w ciąży, jednak Leszek nie zamierza niańczyć wnuków. Ojciec Tomka jest przeciwny dziecku i ślubowi, więc kłóci się z synami. Próbuje namówić Igora, żeby odwiódł młodszego brata od małżeństwa z Anastazją; Igor ma jednak inne podejście do sytuacji. Zdenerwowany Leszek jedzie do partnerki syna, żeby nakłonić ją do aborcji. Anastazja oznajmia mu jednak, że urodzi dziecko bez względu na konsekwencje.

Trudne chwile w życiu Sandry

To jednak nie koniec problemów na Wspólnej. Sandra jest szczerze załamana – Michel nie chce do niej wrócić, a nagrana przez nią piosenka okazuje się klapą. Studenci słyszą ją w radiu i ostro krytykują. Sandra żałuje, że z tak błahego powodu doszło do rozstania. Do akcji wkracza Eliza, która zamierza zakończyć to szaleństwo i na nowo połączyć dwójkę przyjaciół. Czy jej się powiedzie? Tego dowiemy się, oglądając 2536. odcinek serialu "Na Wspólnej"!

Więcej o: