"M jak miłość" - streszczenie odcinka 1303

Powrót Teresy, pierwszej miłości Pawła Zduńskiego i brutalny atak na Tomka... Zapraszamy na premierowe odcinki "M jak Miłość" - i sporą dawkę emocji!

W najbliższym tygodniu Piotrek (Marcin Mroczek) i Kinga (Katarzyna Cichopek) będą mieli okazję do świętowania, bo Zduński odzyska w końcu prawo do wykonywania zawodu - i wróci do kancelarii.

Tymczasem Paweł (Rafał Mroczek) spotka przypadkiem swoją dawną miłość: Teresę (w tej roli Joanna Sydor). A gdy przyjaciółka wyzna, że zgubiła pieniądze i dokumenty, od razu postanowi jej pomóc. Zduński spędzi z Teresą niemal cały dzień, a później załatwi jej pokój w hotelu.

Ale wieczorem ukochana sprzed lat i tak zjawi się w jego domu – prosząc, by noc mogła spędzić właśnie u niego.
- Muszę się gdzieś zatrzymać, tylko błagam cię, o nic mnie nie pytaj… Chodzi tylko o kilka godzin… Obiecuję, że rano zniknę i już nigdy więcej nie będę ci się narzucać!(…) Proszę cię, pozwól mi po prostu chwilę tu zostać, ogrzać się, zebrać myśli…

Z kolei Olga (Katarzyna Grabowska) zdobędzie się w końcu na odwagę, pokaże swoje obrazy na uczelni... i dostanie zaproszenie na międzynarodową wystawę.
- Wzięli dwie moje prace… I jestem jedyną osobą z pierwszego rocznika, która załapała się na udział w wystawie!
Górecki (Wojciech Wysocki) i Radek (Tomasz Włosok) od razu złożą dziewczynie gratulacje.
Biznesmen przy okazji zauważy, że jego córkę łączy z Małkowskim coś więcej, niż tylko przyjaźń… I jeszcze tego samego dnia wynajmie detektywa, by Radka sprawdzić – i to dokładnie.
- Chcę wiedzieć o tym chłopaku wszystko! Przeszłość, znajomi, przyjaciele... Kim są rodzice, czym się zajmują…
- Rozumiem, że nie chodzi o biznes, tylko o sprawy prywatne?
- Żeby było jasne: prawdopodobnie chłopak jest w porządku. Ale muszę, chcę mieć w tej sprawie absolutną pewność! 

A w finale: brutalny atak na Tomka (Andrzej Młynarczyk)! Głowacki (Maciej Wilewski) – brat bandyty, który zginął w wyniku akcji CBŚ – zacznie policjanta śledzić… I zapowie mu zemstę – przekonany, że to właśnie Chodakowski oddał pechowy strzał. A gdy trafi się okazja, bez wahania Tomka zaatakuje! Co wydarzy się dalej?

Tego dowiecie się tylko oglądając w TVP2 "M jak miłość" o godzinie 20:40. 

J.W. 

Więcej o: