"Na sygnale" - zapowiedź odcinka 141

W kolejnym odcinku "Na sygnale" - numer 141 - Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska) wyjadą w końcu na wymarzony urlop.

Słońce, palmy, błękit oceanu - tylko pozazdrościć! Problem w tym, że ratownicy nie trafią na tropikalne wyspy, jak zaplanowali…

...ale do pensjonatu pod Leśną Górą. I Martyna wcale nie będzie z tego zadowolona! A wszystko – jak zwykle - przez Piotrka.
- Leżałabym jutro w hamaku, gdybyś miał ważny paszport… Seszele. 30 stopni. Słońce. Rozgrzany ocean, drinki z palemką... i imprezy do białego rana. A tu? Zanudzimy się!

Zakochani szybko jednak odkryją, że w pensjonacie nuda im nie grozi… bo w okolicy trwają zdjęcia do nowego filmu: „Doktor Hans – ostatnia defibrylacja”! Ratownicy dostaną się przypadkiem na plan i spotkają prawdziwe gwiazdy.

Wśród filmowców znajdą się m.in. Katarzyna Cichopek i Jarosław Jakimowicz! Piotr i Martyna, obserwując zdjęcia, będą zachwyceni.
- Nie mogę w to uwierzyć…
- Wielki świat, co?

Do tego reżyser (w tej roli: Grzegorz Pacek) zaproponuje gościom, by zostali w filmie konsultantami… I sami wystąpili przed kamerą!
- Uwielbiam pracować z naturszczykami! Jesteście jak dzikie konie... Potrzebujecie kogoś, kto was dosiądzie, założy wam uzdę i puści w cwał... To jak? Macie wolny tydzień?
- W sumie, to mamy wolne...
- To może być początek pięknej przyjaźni!

Piotrek zagra w końcu syna głównego bohatera. Martyna zamieni się za to w naukowca – i będzie musiała ocalić doktora Hansa przed śmiercią...
A do tego ratownicy spotkają swoich sobowtórów! Bo reżyser uzna, że w filmie załoga karetki musi wyglądać dokładnie jak „prawdziwa”.

Niestety, po nagraniu kilku scen o mało nie dojdzie do tragedii – gdy jeden z aktorów będzie miał problemy z sercem. Piotr i Martyna od razu zaczną reanimację:
- Nie oddycha... Tętno niewyczuwalne!
Reżyser – nieświadomy, że jego gwiazda tym razem nie udaje i naprawdę ma zawał – postanowi całą „akcję” sfilmować...
- O to chodziło! O to to! Nie przerywamy ujęcia, choćby nie wiem, co!

Tymczasem ratownicy cały czas będą walczyć o życie chorego… Aż do chwili, gdy na plan dojedzie w końcu wezwana przez nich karetka – a w niej doktor Góra (Tomasz Piątkowski)!
- Strzelecki?... Kubicka?! Mieliście być na Seszelach!(…) To ja wam premię wypłaciłem, urlop dałem, żebyście odpoczęli, bo tacy przepracowani, wypaleni, bo kryzys... A wy mi tu lewiznę odwalacie?!
- Doktorze, to nie jest tak, jak wygląda…
Czy „przygoda” ratowników z filmem będzie miała happy end?

Ciekawych zapraszamy przed telewizory na emisję "Na sygnale" – 17 maja, punktualnie o godz. 21:45... Takiej zabawy lepiej nie przegapić!

J.W. 

Więcej o: