"M jak Miłość" - streszczenie odcinka 1299

Zapraszamy na 1299 odcinek "M jak Miłość", po którym widzom znów skoczy adrenalina! Co tym razem wydarzy się w serialu? Justyna (Olga Kalicka) - ciężko pobita - trafi do szpitala, ale przytomność odzyska dopiero po kilku godzinach. A gdy złoży w końcu zeznania, policja od razu zacznie szukać Mariusza (Marcin Stępniak) - sąsiada, który ją zaatakował.

Tymczasem Natalia (Marcjanna Lelek) odwiedzi Górską na oddziale i zapowie z mocą:

- Tak mi przykro… Przysięgam, że dorwę tego drania, który ci to zrobił!

A następnego dnia ruszy do akcji! Policjantka odnajdzie kryjówkę bandyty i spróbuje go zatrzymać - choć Janek każe jej czekać na wsparcie. Gdy Mariusz zaatakuje, Mostowiakówna okaże się jednak bezradna...

I chłopak zostanie w końcu aresztowany tylko dzięki interwencji Morawskiego (Tomáš Kollárik). A kolega od razu zacznie robić Natalii wyrzuty – świadomy, że przez jej brawurę akcja mogła zakończyć się tragedią.

- Jestem na ciebie wściekły, słyszysz? To było mega słabe… Cholera, złamałaś wszystkie możliwe procedury!
Czy Janek zgłosi całą sprawę Staszkowi – i Mostowiakówna będzie miała w pracy kłopoty?

Tymczasem w bistro będą już królować święta! Mikołaje, gwiazdki z nieba – Olga (Katarzyna Grabowska) z Radkiem (Tomasz Włosok) zamienią lokal w krainę z bajki… Ale nie wszyscy goście to docenią. A Górecka kolejny raz trafi na upartego – i porywczego – klienta, który już wcześniej popsuł jej humor.

Mężczyzna spróbuje umówić się z kelnerką na randkę – i nie przyjmie odmowy.
- A może wieczorem, kiedy będzie pani wolna, pozwoli się pani zaprosić na kolację?
- Pracuję do późna. A poza tym, nie umawiam się z klientami...
- Długo szukałem kogoś takiego jak ty... Nie odmawiaj mi!
Aż w końcu w obronie koleżanki stanie Radek.
- Co jest?
- Nie twoja sprawa…
- Moja, bo dotyczy mojej dziewczyny!
Górecka, wdzięczna za pomoc, zaprosi później przyjaciela na święta…
- Jeśli nie masz innych planów, to... może wpadniesz do nas na Wigilię? Do mnie i do ojca? Żeby było jasne... Zaproszenie podwójne i zbiorowe. Ode mnie i mojego ojca!

Czy Radek podbije jednak serce Olgi - i stanie się jej wymarzonym „księciem z bajki”? Ciekawych zapraszamy przed telewizory o 20:40 na "M jak miłość"!

J.W. 

Więcej o: