"Na dobre i na złe" - zapowiedź odcinka 671

Zapraszamy na 671 odcinek "Na dobre i na złe". Co tym razem wydarzy się w serialu?

Ewa (Edyta Olszówka), pacjenta Sary (Magdalena Schejbal) i Adama (Grzegorz Daukszewicz), zacznie trudną walkę z rakiem… ale wciąż będzie się wahać, czy nie przerwać terapii ze względu na dobro dziecka – do chwili, aż nastąpi poród. A kolejne badania wykażą, że płód ma wadę serca. Doktor Mandel spróbuje przyszłą matkę uspokoić:

- Jesteście jednością. Bez ciebie nie będzie jego... Nie możesz zarzucić leczenia. Choroba nie poczeka.
Jednak Ewa rzuci ze smutkiem:
- Jesteś kochana... Jesteś najlepszym lekarzem, na jakiego mogłam trafić! Ale wybacz, nie będę twoim kolejnym sukcesem...


Tymczasem w szpitalu znów pojawi się Mateusz (Zbigniew Stryj) – partner Ewy, którego chora wcześniej odepchnęła. Czy dzięki niemu przyjaciółka Sary odzyska nadzieję – i znajdzie siłę do walki o zdrowie swoje i dziecka?

A co czeka pozostałych bohaterów serialu? Dzięki Van Graafowi (Redbad Klijnstra) hotel rezydentów zacznie na nowo działać - a Przemek (Marcin Rogacewicz) i Ola(Anna Karczmarczyk) odzyskają w końcu uśmiech.
- Wreszcie w domu…
Nowy dyrektor, rozbawiony, od razu rzuci jednak do Zapały:
- To hotel dla rezydentów na dorobku, nie ordynatorów... Nie przyzwyczajaj się!

W pracy Przemka spotka za to kolejna niespodzianka. Do szpitala trafi starsza kobieta (Maria Maj), która miała w domu wypadek i spadła z wysokości. A młody chirurg od razu rozpozna znajomą twarz…
- Profesor Alicja Wróbel… Pani profesor była moją wychowawczynią w liceum!
Doktor Zapała będzie operować nauczycielkę wspólnie z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska), ale w trakcie zabiegu nagle pojawią się komplikacje. I w końcu lekarze wezwą na pomoc… strażaków! Dlaczego przypadek seniorki będzie aż tak trudny? I czy Przemek zdoła jednak panią profesor uratować?

Ciekawych zapraszamy na "Na dobre i na złe" do TVP2 – 26 kwietnia, punktualnie o godz. 20:40!

J.W.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.