Soundtrack do filmu "Ciemniejsza Strona Greya"

Lada dzień do kin trafi najnowsza część światowego hitu. "Ciemniejsza strona Greya" jest niecierpliwie wypatrywana przez fanów ekranizacji książek Eriki L. James. Zanim jednak produkcja trafi na ekrany, będziecie mogli posłuchać posłuchać ścieżki dźwiękowej do filmu.

Utwory promujące poprzednią część filmu osiągnęły ogromną popularność i podbiły listy przebojów na całym świecie. Nie ma chyba osoby, która nie znałaby piosenki "Love Me Like You Do" w wykonianiu Ellie Goulding. Równie popularny stał się remake piosenki królowej popu. Beyonce specjalnie na potrzeby filmu na nowo nagrała swój hit sprzed lat, czyli "Crazy in love". Jego nowa wersja świetnie wpasowała się w zmysłowy klimat filmu.

"Ciemniejsza Strona Greya" - soundtrack

Pod koniec stycznia twórcy filmu ogłosili skład utworów, który wchodzi na oficjalną ścieżkę dźwiękową nowej części filmu. Głównym singlem promującym film będzie utwór wykonywany przez duet Taylor Swift oraz Zayn - "I Don’t Wanna Live Forever". Piosenka od chwili opublikowania w Sieci stała się hitem i ma już ponad 22 miliony odtworzeń na Youtubie i to tylko na samym oficjalnym koncie Taylor. Lyric-video nagrany do piosenki stał się jednym z najczęściej odtwarzanych filmów w styczniu.

Oprócz niej na płycie znajdą się również utwory wykonywane przez światowe gwiazdy. Usłyszymy głos m.in. Sia, Nicka Jonasa, Nicki Minaj, a także utwór wyprodukowany przez norweskiego artystę Kygo.

"Ciemniejsza Strona Greya" - o filmie

"Ciemniejsza Strona Greya" to druga część filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Jest to dramat erotyczny nakręcony na podstawie książki autorstwa E.L.James, amerykańskiej pisarki. W rolach głównych obsadzono Dakotę Johnson (Anastasia Steele) oraz Jamie Dornan'a (Christian Grey). Fabuła opowiada o specyficznej relacji studentki literatury i przypadkowo przez nią poznanego miliardera. Historia na pozór wydaje się być jak z bajki, ale na wierzch wychodzą mroczne tajemnice obydwojga.

AW