Przebrania karnawałowe - pomysły na ciekawe stroje na bale przebierańców

Karnawał to jedyny czas w ciągu roku, w którym huczne zabawy odbywają się aż tak często. Do wyboru mamy zabawę w klubach, na domówkach u znajomych. a także bale przebierańców, które są tak bardzo popularne w karnawale.

Przebierane zabawy to wyjątkowy sposób na szaloną zabawę i świetna okazja, żeby na kilka godzin wcielić się w inną postać. Przebranie możemy kupić, wypożyczyć na czas balu przebierańców lub wykonać samodzielnie z części ubioru, które mamy w swojej szafie.

Pomysły na oryginalne przebrania, które możemy skomponować ze zwykłych ubrań

Łatwe do wykonania, wspaniałe przebranie na bal karnawałowy to na przykład sukienka w stylu gwiazdy kina - Marilyn Monroe. Do takiego przebrania będziemy potrzebować jasnej sukienki z charakterystycznym dekoltem, mocno rozkloszowanej na dole. Stylizację dopełni czerwona szminka na ustach i wysokie szpilki.Postaraj się również o perukę w stylu królowej kina. 

Bardziej szalony pomysł na przebranie dla osób, które chcą być zauważone, to strój w stylu lat sześćdziesiątych. Przebranie w stylu hipisów musi być przede wszystkim kolorowe. Do wzorzystej sukienki lub koszuli warto dodać opaskę na włosy lub akcenty z frędzlami.

Inny pomysł na przebranie wzorowane na strojach z dawniejszych czasów to strój w stylu lat pięćdziesiątych. Do takiego przebrania najlepsza będzie rozłożysta sukienka lub spódnica o długości do połowy łydki. Do tego niezbyt wysokie buty na obcasach i obowiązkowo natapirowane, podkręcone włosy z dużą objętością. Ciekawym pomysłem będzie również przebranie w stylu kowbojskim.

Ciekawe stroje, które możemy dostać w wypożyczalni strojów

Stroje w wypożyczalniach kojarzą się zazwyczaj z balami przebierańców dla dzieci, jednak coraz częściej takie zabawy są popularne wśród dorosłych. Stroje, które możemy wypożyczyć na wyjątkową zabawę karnawałową, to na przykład strój piratki, idealny dla fanek filmu "Piraci z Karaibów", kontrowersyjny strój zakonnicy czy przebranie ikony muzyki - Elvisa Presleya w damskim wydaniu.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.