Sukienki koktajlowe - podglądamy jakie wybierają koronowane głowy

Sukienki koktajlowe to uniwersalne kreacje, które mają zastosowanie przy wielu okazjach. Świetnie nadają się zarówno na większe wyjścia, jak i niezobowiązujące spotkania towarzyskie. Wyjątkowo upodobały sobie je członkinie królewskich rodów Europy.

Sukienki koktajlowe dostępne są w wielu wariantach, począwszy od modeli przeznaczonych na oficjalne spotkania, a skończywszy na strojach idealnych na rodzinne zjazdy. Jeśli poszukujecie inspiracji dotyczących tego rodzaju sukienek, to warto podejrzeć prawdziwe mistrzynie w tym fachu, osoby, dla których sukienki koktajlowe to wręcz strój służbowy i towarzyszący im na co dzień.

Sukienki koktajlowe księżnej Kate

Księżna Cambridge jest pod stałą obserwacją magazynów modowych. Każde jej publiczne pojawienie się, niezależnie od tego czy jest to oficjalne wyjście czy spacer z dziećmi, jest szczegółowo analizowane pod kątem stroju. Księżna Kate jest chwalona za umiejętne dobieranie stroju do okazji. A okazji do noszenia sukienek koktajlowych żona księcia Wiliama ma sporo.

Stylizacje księżnej Kate zawsze nacechowane są dużą dozą elegancji i klasyki. Jej sukienki są przeważnie bardzo proste w kroju, minimalistyczne, a główne skrzypce w nich grają kolory oraz wzory.

Sukienki koktajlowe księżnej Kate często pochodzą z wielkich domów mody i ze względu na horrendalne ceny wiele kobiet może jedynie pomarzyć o zakupie podobnych. Jednakże księżna chętnie sięga po sukienki z sieciówek, a wtedy te modele wyprzedawane są na pniu w ciągu następnych kilkunastu godzin.

Sukienki koktajlowe księżnej Charlene

Kolejną księżną, która zachwyca świat swoimi stylizacjami jest księżna Charlene. Ona również chętnie sięga po niezobowiązujące sukienki, które jednocześnie cechuje klasyczna elegancja. Zawsze wygląda w nich naprawdę olśniewająco. Charlene chętnie podkreśla strojami swoje atuty, czyli szczupłe nogi oraz zgrabne ramiona, a sukienki koktajlowe są wręcz stworzone do eksponowania tychże. Jednocześnie odbywa się to w taki sposób, że nigdy granice dobrego smaku nie zostają przekroczone.

 

AW