Sukienki wieczorowe - najpiękniejsze kreacje czerwonych dywanów

Wszelkie imprezy świata show-biznesu, które wymagają oficjalnego stroju, są przez gwiazdy płci żeńskiej traktowane bardzo poważnie. Sukienki wieczorowe są wtedy nieodzownym elementem stylizacji każdej z celebrytek.

Dzięki takim okazjom mamy możliwość śledzenia najnowszych trendów w tej kategorii  strojów oraz możemy czerpać inspiracje na nasze własne wielkie wyjścia.

Sukienki wieczorowe na rozdaniu Oscarów

Nie ma większego i głośniejszego wydarzenia w świecie rozrywki niż rozdanie Oscarów. To najważniejsza impreza roku i obligatoryjne jest pokazanie się na niej w stroju wieczorowym. Zasada ta dotyczy zarówno zaproszonych gości, jak i dziennikarzy relacjonujących wydarzenie oraz osób obsługujących wydarzenie.

Rozdanie Oscarów to prawdziwa rewia mody wieczorowej. O ile w temacie mody męskiej nie ma większych zaskoczeń – każdy pan prezentuje się w eleganckim garniturze – to celebrytki mają prawdziwe pole do popisu. Wielkie domy mody miesiącami przygotowują kreacje, które założą gwiazdy. Trwa swoisty wyścig o brylowanie w zestawieniach najlepiej ubranych gwiazd na gali, które w kolejnych dniach pojawią się we wszystkich modowych czasopismach.

Sukienki wieczorowe, które można podziwiać na czerwonym dywanie cechuje duża doza klasycznej elegancji. Od lat panuje moda na minimalizm projektów, który dopełniany jest bogactwem barw i wzornictwa. Nieco bardziej odważne i szalone kreacje pojawiają się na tradycyjnym after-party odbywającym się po zakończeniu oficjalnej gali.

Sukienki wieczorowe polskich gwiazd

Również polskie gwiazdy chętnie wybierają wieczorowe stroje na wielkie wyjścia. Najlepszą ku temu okazją jest coroczny Bal Dziennikarzy, na którym bawi się cały świat polskiego show-biznesu. Polskie gwiazdy sięgają wtedy po kreacje od znanych projektantów. Coraz częściej pojawiają się sukienki wieczorowe z naszego rodzimego podwórka. Dawid Woliński, Paprocki i Brzozowski, Tomasz Ossoliński, Gosia Baczyńska oraz wielu innych polskich twórców przygotowują niezapomniane suknie dla polskich celebrytek.

 

AW