Skarpetki z zabawnym motywem do markowych butów? Wiemy, którą markę pokochały gwiazdy

AZ
14.02.2020 13:00
Skarpetki

Skarpetki (Fot. Many Mornings)

Niektórzy starają się je ukryć, a inni się nimi chwalą. Mowa o skarpetkach, które nie muszą być tylko obowiązkowym elementem garderoby, ale ciekawym elementem stylizacji. Jakie skarpetki pasują do markowych butów i przyciągają uwagę? Wzorując się na Kubie Wojewódzkim, który uwielbia kolorowe skarpetki - wybraliśmy zabawne propozycje, w których zadasz szyku nawet w codziennych looku.

Jakie skarpetki wybrać do markowych butów?

Jakie skarpetki wybrać do markowych półbutów lub adidasów? Kiedyś wyjście z domu w dwóch różnych skarpetkach było modowym faux-pas. Dziś to zabawa modą i stylowe rozwiązanie, które urozmaicą casualową lub elegancką stylizację. Do najmodniejszych w tym sezonie sportowych butów znanych marek, takie skarpetki to strzał w dziesiątkę! Kolorowe skarpetki to również idealny pomysł na drobny upominek dla najbliższych. Podaruj je przyjaciółce, siostrze lub ukochanemu! Do wyboru jest tak wiele motywów, że bez problemu można dobrać skarpetki do swoich zainteresowań. 

 

Najciekawsze motywy i desenie na skarpetkach

Jaki motyw skarpetek wybrać? Zwierzęta to dobry wybór zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nas urzekły te z koalą - trzeba przyznać, że to motyw na czasie. Deseń w kwiaty, owoce to świetny wybór dla pań, naszą uwagę przykuł szczególnie motyw z lalką Barbie! Uwielbiamy taką zabawę modą. Wybraliśmy skarpetki w stylu Marcina Prokopa i Kuby Wojewódzkiego. Poniżej znajdziecie najciekawsze propozycje. 

 

Jeżeli chcecie ożywić swoje stylizacje warto postawić na barwne skarpety w ciekawe wzory. Oto kilka z nich: