Pomadki polskiej marki, które optycznie powiększą usta! Ich cena mile cię zaskoczy

PJ
27.01.2020 13:00
Pomadki powiększające

Pomadki powiększające (mat. partnera)

Szukasz sposobu na piękne i pełne usta? Koniecznie pomyśl o zakupieniu odpowiednich pomadek! My znalazłyśmy modele w kolorach, które optycznie powiększą usta. Ich cena? Dobra!

Neutralne pomadki optycznie powiększające usta

Nie każda kobieta czuje się dobrze w mocno umalowanych ustach. Dlatego pomadki w neutralnych kolorach będą idealne! Warto zwrócić uwagę na modele, które optycznie powiększą  usta i sprawią, że poczujesz się pięknie. Taki makijaż sprawdzi się na co dzień i doda ci świeżości oraz naturalnego wyglądu. Szminki w neutralnych kolorach to doskonała propozycja w makijażu wykonanym do pracy, który powinien być delikatny, a pomadka jedynie subtelnie podkreśli twoje usta. Poniżej znajdziesz naszą propozycję pomadek polskiej marki INGLOT. Wybrałyśmy neutralne kolory, które sprawią, że twoje usta będą optycznie większe.

Pomadki w kolorze czerwonym

Jeżeli chcesz, żeby twoje usta były wydatne i pełne, a przede wszystkim w centrum uwagi, koniecznie pomaluj je czerwoną szminką. Wystarczy znaleźć odcień koloru, który będzie odpowiedni do twojego typu urody. Warto użyć matowej pomadki, której pigment jest bardziej nasycony. Dzięki niej usta staną się bardziej wyraziste i przyciągną uwagę innych!

Więcej o: