Anna Wendzikowska wyprzedaje szafę na rzecz Australii! Akcja celebrytów rusza w ten piątek

AM/DZ
15.01.2020 14:15
Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska (Anna Wendzikowska)

Anna Wendzikowska to jedna z wielu gwiazd, które wezmą udział w specjalnej wyprzedaży szafy. Garderoby polskich celebrytów oraz influencerów dostępne będą w warszawskiej Galerii Młociny w ten piątek i sobotę. Dochód trafi do fundacji zajmującej się ratowaniem zwierząt w Australii.

Pożary, które opanowują australijskie lasy, spowodowały ogromne szkody. Szacuje się, że do tej pory zginęło ponad miliard zwierząt, a wielu gatunkom grozi całkowite wyginięcie. Ocalone potrzebują specjalistycznej opieki ze względu na liczne poparzenia. Pomoc w walce z żywiołem i jego skutkami napływa z całego świata. Wiele gwiazd stara się nagłośnić ten temat, chociażby poprzez social media. Podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy również zbierano na ten cel. W ten piątek rusza kolejna akcja, tym razem weźmie w niej udział aż 25 znanych osób!

 

Anna Wendzikowska

Jedną z gwiazd, które zdecydowały się wesprzeć wyprzedaż, jest Anna Wendzikowska. Dziennikarka całkiem niedawno wróciła z rodzinnego wyjazdu. Wendzikowska odpoczywała w Barcelonie, dzieląc się ze swoimi obserwatorami na Instagramie obszerną relacją. Aktualnie wróciła do Warszawy i spędza czas z córką. Już w piątek jej ubrania będziecie mogli kupić w Galerii Młociny.

 

Styl Anny Wendzikowskiej to połączenie praktycznych krojów z nietuzinkowymi wzorami. Poza klasyczną kratą dziennikarka często eksperymentuje z kwiatami lub geometrycznymi wzorami o różnych wielkościach. Nie brakuje również klasyki, czyli eleganckich beżowych swetrów, długich szarych kardiganów czy satynowych spódnic 3/4. Anna Wendzikowska ciekawie wygląda w romantycznych sukienkach z falbanami. Takie modele podkreślają kobiecość i nadają stylizacji przyjemnej dla oka lekkości. Czym więc zaskoczy nas dziennikarka w piątek? Klasycznymi modelami czy różnorodnymi printami?

 

Gwiazdy dla Australii

Anna Wendzikowska to nie jedyna znana osoba, która w ten sposób postanowiła wesprzeć fundację działającej na rzecz niwelowania skutków pożarów w Australii. Do akcji przyłączyli się również aktorzy, blogerzy i influencerzy. Najbliższy piątek i sobota to okazja, aby kupić ubrania i akcesoria z szafy Anety Zając, Karoliny Szostak czy Łukasza Kędziora. Sprzedaż odbędzie się przez aplikację LESS, która promuje kupowanie odzieży z drugiej ręki. Wyprzedażowe szafy celebrytów czekają na was od godziny 16 do 20.